Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste! (773)Felicitari IPopica!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata, fetelor ! [pup]

 

Ia ghiciti voi cine e azi la fustita si cizme ?!!! Oare cine oare cine? [:I] Nu dau niciun indiciu, stiu doar ca n-a fost frig la cracutzi. [:D]

 

Am tone de lucru si cum ieri am tras chiulul si-am plecat la amiaza, azi sunt in ^%&(**. Asta e, trebuie sa fim si harnici [xx(]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex

LumyMony, ai grija, am citit recent ca branca strica spermograma...Uite, vezi ce scriu niste fete aici, pe alt forum cu aceeai tema (scriu fetele si cu ce au avut baietii rezultate bune):
http: //forum. infertilitate .com/viewtopic.php?f=2&t=13
Eliminati spatiile libere din adresa site-ului.id="purple">
P.S.: Informatiile de pe acest site sunt de incredere, le citesc de ani de zile pe fete, am testat si verificat ce spun.

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot
3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 9 s (a 3-a sub tratament cu Clexane)
Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 1/zi, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi,
Acid folic 1/zi, Vitamina E 1/zi (primele 10 zile ale cm)
[ruga] pentru [copil] sanatos!
id="Verdana">
id="size1">
id="purple">
align="right" id="quote2">MeAlex multumesc pentru site [pup] in ziua in care am citit despre BU pe internet eram cu sotul meu si am gasit doar articole de lauda....acum eu sunt mai sceptica dar el nici nu vrea sa auda...vrea sa incerce si gata....poate reusesc sa-l pacalesc cu niste vit[:-@]

http://www.fertilityfriend.com/home/3b81d7
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetele!

 

Moni imi pare rau ca ai endometrioza, dar acum ca a curatat poti ramane mai repede gravi, din cate stiu eu nu exista nici un tratament impotriva aceste boli, putem doar sa incercam sa mancam mai sanatos.

Miha la fel am patit si eu cu constipatia si am reusit cu herbolax, este din plante sa iei cel putin 10 pastile, intradevar nu o sa iesi imediat dar iesi sigur [:D] si fara crampe.

Fetele cu ziua 1 imi pare tare rau, dar mergem inainte!

 


Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi

3 Inseminari nereusite

id="size1">id="teal">id="Tahoma">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa va spun ca ieri am fost sa imi iau rezultatele de la anlize toate bune si frumoase mai putin fierul este la limita inferioara si mi-a dat sa iau fier Tot'hema, voi stiti cum se administreaza, ca sunt pe dinafara complet, cum ar trebui sa il iau inainte de masa? Am gasit eu ceva pe net ca se ia cu putina apa problema este ca acel putin nu stiu cat inseamna [alcool], sa nu radeti de mine dar nu vreau sa il iau gresit [:I].

Mai am de asteptat rezultatele de la chlamydia, micoplasma si ureaplasma sper ca am scri corect.

 


Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi

3 Inseminari nereusite

id="size1">id="teal">id="Tahoma">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miki, ai crija ca Tot'hema da arsuri de stomac. Eu am patit-o. Asa ca incearca sa il iei dupa ce mananci. Cred ca ai vazut ca sunt niste fiole ciutdatele. Altfel la gust e ok. A! Si ai grija ca de regula fierul constipa. Daca te stii cu probleme, asociaza cu ceva iaurt sau altceva care te ajuta la tranzit.

 

Iulia, mami de [8**] Sara Andreea

http://saraandreea.shutterfly.com/36?startIndex=0

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna [flo]

Moni, bine ca ai venit pe aici [pup], Partea buna e ca macar stii ce era de nu puteai sa ramai [:-@] zic si eu ...partea plina a paharului.

Miky [pup]

Alex [pup]

Nu stiu cine mi-a urat succes... dar nu stiu la ce, pt ca eu sunt inca in Z20. [:D] Azi sun la dr sa vedem cum facem luna viit pt Ia.

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui IuliaCospy
Miki, ai crija ca Tot'hema da arsuri de stomac. Eu am patit-o. Asa ca incearca sa il iei dupa ce mananci. Cred ca ai vazut ca sunt niste fiole ciutdatele. Altfel la gust e ok. A! Si ai grija ca de regula fierul constipa. Daca te stii cu probleme, asociaza cu ceva iaurt sau altceva care te ajuta la tranzit.Iulia, mami de [8**] Sara Andreea http://saraandreea.shutterfly.com/36?startIndex=0
align="right" id="quote2">Multumesc pentru sfat, iar referitor la constipatie am probleme si acum ca o sa iau fier o sa se agraveze la mine, o sa incerc sa mananc mai multe fructe si iaurt.
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi3 Inseminari nereusiteid="size1">id="teal">id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...