Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste! (773)Felicitari IPopica!!!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui gabyv
Buna [flo]Moni, bine ca ai venit pe aici [pup], Partea buna e ca macar stii ce era de nu puteai sa ramai [:-@] zic si eu ...partea plina a paharului.Miky [pup]Alex [pup]Nu stiu cine mi-a urat succes... dar nu stiu la ce, pt ca eu sunt inca in Z20. [:D] Azi sun la dr sa vedem cum facem luna viit pt Ia.[pup]
align="right" id="quote2">Gaby [pup], sa inteleg ca luna asta nu faci inseminare, parca ai spus ca acolo se face pauza o luna? sper ca luna viitoare sa fie cu noroc, sau poate nu va fi nevoie si o sa ne prezinti cele IIid="red"> liniute la purtator luna asta.
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi3 Inseminari nereusiteid="size1">id="teal">id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui velvet
miky,sa-ti iasa si restul analizelor bune![flo]neata,gaby[pup]Doamne ajuta!
align="right" id="quote2">Multumesc mult, sper si eu sa imi iasa bine, oricum mai am de facut dar mai astept sa strang niste banuti. Tu cum mai esti?
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi3 Inseminari nereusiteid="size1">id="teal">id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, girls!

Monique, o sa caut diseara ceva legat de ce e bine sa elimini din alimentatie, ce sa introduci, se pare ca ar exista niste indicatii naturiste. Scrisese o fata la Tromobofilie, dar nu am retinut.

Cred ca exista si un topic pe tema asta.

[pup]toate fetele!id="Verdana">

 

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot

3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 9 s (a 3-a sub tratament cu Clexane)

Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 1/zi, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi,

Acid folic 1/zi, Vitamina E 1/zi (primele 10 zile ale cm)

[ruga] pentru [copil] sanatos!

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Am si eu o intrebare adresata celor care au fost la dna dr. Uscatescu de la Fundeni. As vrea sa stiu daca in dimineata analizelor este si dansa acolo sau pur si simplu astept sa ma preia o asistenta. Nu am inteles f bine de la telefon, mi s-a spus doar sa nu vin inainte de 8 ca asistentele care se ocupa de analizele de trombocitopenie nu sunt acolo.

Trebuie sa imi fac niste analize pentru ca sa determin riscul de sarcina si nu stiu care este procedura acolo si nu as vrea sa pierd foarte mult timp prin spital pt ca trebuie sa mai ajung si la servici.

 

Merci frumos.

 

PS. Va doresc sa ramaneti gravidute repede-repede. Vin berzele doar, e perioada tocmai buna!

 

Bee[biz]

 

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009)

 

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui velvet
miky,mie imi curgemaro.nu rosu.lunile trecutemi-a curs rosiatic.cred ca dupa HSG nu mi-a mai curs sange normal.cred.parca asa imi amintesc.adica din septembrie.si progesteronu il am in limite.nu stiu ce am.alex,neata[pup]
align="right" id="quote2">of nu stiu ce sa zic si eu am avut cateva luni asa dar vad ca de cand iau aspenterul vine normal, chiar nu stiu de la ce sa fie, la dr ai fost?
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi3 Inseminari nereusiteid="size1">id="teal">id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am sunat azi la sinevo sa vad cand recolteaza si cica recolteaza in fiecare zi dar ar fi mai bine daca merg miercurea pentru profilul 2 trombofilie, stiti cumva cat dureaza rezultatele pana vin ca am uitat sa intreb?

As lasa pe miercurea viitoare ca maine nu prea as iesi sa merg cu masina singura.

Da ce slaba activitate pe aici.

[pup][pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miha,eu am auzit ca 3 saptamani.dar cred ca astea sunt mutatiile.nu prea stiu de restu.mama a sunat la synevo,eu nu am unde stau si mergem la ai mei,si i-a zis ca toate le pot face sambata pana in 12.ca sunt unele analize de se recolteaza doar lunea...bine ca am noroc.ca nu pot lipsi de la munca.succes!sa ai numai rezulate bune![flo]si eu am cam emotii.macar eu sa fiu bine.si asa lupta e ffff grea[:(]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...