Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste! (773)Felicitari IPopica!!!


Recommended Posts

fetelor am niste usturimi cand fac pipi.... de la sonda aia,,, bleah

a si ma doare clavicula pe dreapta, spre umar asa....

nu stiu cine zicea de umeri, ca te dor parca dupa hsg daca ai trompele pedrmeabile....

ma doare si nu m-ar lasa deloc...inca de la spital...

miky tu ai mai facut intre timp vreo IA?

miha tie la laparo nu ti-a gasit nimic nu?

 

Aspenter (75 mg) 1/zi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Moni ai grija cu dusuletul, mie mia zis sa am grija sa nu ajung cu apa pe acolo sa ma pansez din 2 in 2 zile,dau cu alcool i apoi cu baneocin sa usuce.Sper sa reusesti sa ramai graviduta si sa nu mai fie nevoie sa iti induca menopauza.Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
align="right" id="quote2">da?ia uite ce chestie...mie mi-a zis sa ma spal chiar si acoloca nu-i baisa nu ma mai pansezdr sa dau cu betadina ca sa usucen-am betadina, il asterpt pe sot, cand iese de la munca, sa imi iauite si tu: cate bordeie atatea obiceie...Aspenter (75 mg) 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
fetelor am niste usturimi cand fac pipi.... de la sonda aia,,, bleaha si ma doare clavicula pe dreapta, spre umar asa....nu stiu cine zicea de umeri, ca te dor parca dupa hsg daca ai trompele pedrmeabile....ma doare si nu m-ar lasa deloc...inca de la spital...miky tu ai mai facut intre timp vreo IA?miha tie la laparo nu ti-a gasit nimic nu?Aspenter (75 mg) 1/zi
align="right" id="quote2">Moni am mai facut o inseminare luna trecuta dar care nu a dat rezultat, mi-a zis sa facem pauza vreo 3 luni dupa cre sa mai fac inca 2 inseminari si daca nu reusesc ma trimite la fiv, sa sti ca de la substanta de contrast de doare umarul, o sa iti treaca.
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi3 Inseminari nereusiteid="size1">id="teal">id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Moni in a cata zi ai facut operatia poate poti sa incepi de luna asta sa prestezi [:I], eu am facut operatia in ziua a 9a ai am prestat in z 14 [:I], mai cu chin dar am incercat [:D]Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi3 Inseminari nereusiteid="size1">id="teal">id="Tahoma">
align="right" id="quote2">miky ciclul a venit pe 3 martieazi sunt ziua 11operatia - ziua 10ar cam trebui sa ovulez deci mi-am informat sotul ca azi sar pe el, cu dureri fara dureri...deci vreau sa incerc pt ca eu ovulez cel tarziu maine...Aspenter (75 mg) 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Citat:
citat din mesajul lui Monique77
fetelor am niste usturimi cand fac pipi.... de la sonda aia,,, bleaha si ma doare clavicula pe dreapta, spre umar asa....nu stiu cine zicea de umeri, ca te dor parca dupa hsg daca ai trompele pedrmeabile....ma doare si nu m-ar lasa deloc...inca de la spital...miky tu ai mai facut intre timp vreo IA?miha tie la laparo nu ti-a gasit nimic nu?Aspenter (75 mg) 1/zi
align="right" id="quote2">Moni am mai facut o inseminare luna trecuta dar care nu a dat rezultat, mi-a zis sa facem pauza vreo 3 luni dupa cre sa mai fac inca 2 inseminari si daca nu reusesc ma trimite la fiv, sa sti ca de la substanta de contrast de doare umarul, o sa iti treaca.
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi3 Inseminari nereusiteid="size1">id="teal">id="Tahoma">
align="right" id="quote2">pfffffsi care-i totusi cauza de nu se leaga?.....n-ar trebui sa ma doara si umarul stang?....Aspenter (75 mg) 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ceau fetelor

 

moni ma bucur mult ca esti ok dar imi pare rau de ce au gasit

incearca sa ramai acum ca daca e locul curat sigur ai sanse mai mari

 

miha sunt pe aici, va citesc dar nu vreau sa mai intru in vorba prea multa....ca strica

 

in ultimul timp starea mea mi-a afectat si modul de gandire se pare....

si oricum nu aveti prea mare nevoie de mine ca sfaturile mele nu mai sunt apreciate ca pe vremuri....dar nu-i nimic

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
ceau fetelormoni ma bucur mult ca esti ok dar imi pare rau de ce au gasitincearca sa ramai acum ca daca e locul curat sigur ai sanse mai marimiha sunt pe aici, va citesc dar nu vreau sa mai intru in vorba prea multa....ca stricain ultimul timp starea mea mi-a afectat si modul de gandire se pare....si oricum nu aveti prea mare nevoie de mine ca sfaturile mele nu mai sunt apreciate ca pe vremuri....dar nu-i nimic
align="right" id="quote2">eiiiiiiiiiiiii, nu intra in butoi !!!!nu stie nimeni mai bine ca tine aumite chestiunidelaborator si analize!!!acum este o perioada incordat pt toata lumea dupa cum observi, dar se mai intampla din cand in cand, nu te intrista si cu atat mai mult supara![pup][grup]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot spune decat ca sunt de acord cu ce spune Lorena, si eu simt la fel legat de postari.id="Verdana">

 

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot

3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 9 s (a 3-a sub tratament cu Clexane)

Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 1/zi, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi,

Acid folic 1/zi, Vitamina E 1/zi (primele 10 zile ale cm)

[ruga] pentru [copil] sanatos!

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kmy_black
Citat:
citat din mesajul lui momo_do
La noi tot nu a venit... deja z38... bhcg negativ miercurea trecuta :( asteptam cu interes z1, ca nu cred ca e vreo sansa de bebe luna asta.Momo, mami de Do
align="right" id="quote2">nu iti pierde speranta, poate ai ovulat mai tarziu si de asta a iesit beta negativa!!![pup]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
align="right" id="quote2">SA TE AUDA DUMNEZEU!! ce frumos ar fi... am sanii umflati si ameteli, somnolenta, eu care sunt fresh la 6 in picioare cand se scoala piticul meu. Dar stiu ca toate astea pot fi si SPM asa ca nu ma entuziasmez... repet teste de sarcina pana una alta :)Momo, mami de Do
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
Nu pot spune decat ca sunt de acord cu ce spune Lorena, si eu simt la fel legat de postari.id="Verdana">Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 9 s (a 3-a sub tratament cu Clexane)Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 1/zi, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Acid folic 1/zi, Vitamina E 1/zi (primele 10 zile ale cm)[ruga] pentru [copil] sanatos!id="Verdana">id="size1">id="purple">
align="right" id="quote2">eu nu pot sa ma pronunt ca nu am mai intrat demult...Aspenter (75 mg) 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...