Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste! (773)Felicitari IPopica!!!


Recommended Posts

Lore,Alex eu zic sa nu va subestimati si sa va dati seama ca datorita sfaturilor voastre multe fete au plecat la odisee...ca sa dau un exemplu recent "paharul de vin" marca Alex[:D]

 

In ultimul timp forumul e mai mult de sustinere decat "tehnic",informatiile medicale sunt pe planul 2,pe primul plan fiind frustrarile noastre.

Dar va rog eu sa nu va ganditi ca are legatura cu voi[pup]

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------

Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui dana0000
Lore,Alex eu zic sa nu va subestimati si sa va dati seama ca datorita sfaturilor voastre multe fete au plecat la odisee...ca sa dau un exemplu recent "paharul de vin" marca Alex[:D]In ultimul timp forumul e mai mult de sustinere decat "tehnic",informatiile medicale sunt pe planul 2,pe primul plan fiind frustrarile noastre.Dar va rog eu sa nu va ganditi ca are legatura cu voi[pup]------------------------------------------------------------------------------------------Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(
align="right" id="quote2">bine spus!!! mie nu mi-a ieist asha de bine ideea de aceea ma alatur si eu celor spuse de tine!!!kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, apreciez ce spui, multumesc. Nu ma subestimez si nici nu ma supraestimez, nu ma evaluez din punctul atsa de vedere. Stiu ca au reusit cateva fete, preluand cate ceva de la mine. Pai de asta zic, daca e nevoie mai mare de sustinere, nu prea am ce face. Eu abordez alt stil de gandire, o terapie mai "heirupista" sa zic asa, dar in sensul bun. Fac orice decat sa stau sa ma gandesc, sa imi amintesc, etc. Am facut decoratiuni pentru Craciun, martisoare, chestii care ma tineau ocupata...Nu imi plang de mila, pentru ca sunt altii mult, dar mult mai incercati. Sigur ca mi-e greu si mie, dar ma gandesc mereu cum le e altora. De exemplu, cat de greu e sa treci printr-o procedura fiv, cat de greu e sa nu iti reuseasca si tot asa...

P.S.: Am revizuit teoria paharului de vin, nu bem in ziua prestarii, doar in restul zilelor...am vazut o emisiune in care o dr. spunea ca multe malformatii provin de la alcoolul, fumul de tigara, energizantele si drogurile papate de parteneri in momentul conceptiei.id="Verdana">

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot

3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 9 s (a 3-a sub tratament cu Clexane)

Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 1/zi, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi,

Acid folic 1/zi, Vitamina E 1/zi (primele 10 zile ale cm)

[ruga] pentru [copil] sanatos!

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...