Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste! (773)Felicitari IPopica!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Monique, Clexane 0.4 zilnic, aspenter, multe vitamine, nospa, utrogestan. Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot 3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 9 s (a 3-a sub tratament cu Clexane) Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 1/zi, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Acid folic 1/zi, Vitamina E 1/zi (primele 10 zile ale cm) [ruga] pentru [copil] sanatos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, fetelor!!! Mi-a fost dor de voi astazi...sper ca ati avut o duminica placuta! Sa-mi tineti pumnii maine dimineata ca ma duc sa fac hcg-ul...ziua 38 si inca nimic la orizont! Nu vreau sa-mi fac sperante, dar nu ma pot abtine!!![:D] Va pup si va doresc o seara minunata![pup] Mica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miha_23
Daena ma interesa o parere personala si daca ai luat tinctura in timpul altui tratament pt tiroida. Yna ma bucur tare mult ca bebicul este bine si la locul lui. Mealex imi plac asa mult florile tale, am si o verisoara care poarta numele lor, imi este f draga si ea. [flo][flo][flo]pt fiecare
Scuza-ma draga, ca nu am fost prea explicita.Mie mi-a iesit o valoare peste medie, dar nu cu mult, si am luat doar tinctura de sanziene, nu am inceput trat. de la dr ca am vrut sa vad dc functioneaza cu tinctura.Si a fost ok.Eu am luat doar o sticluta, inca mai am una prin dulap dar nu a mai fost nevoie sa iau ca analizele au iesit bune.[pup] Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo] http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DenyAnd
Ca tot veni vorba de testare[:I], eu azi habar nu am in ce zi sunt (DPO), dar dupa stickerul meu[:I] vad ca mai am inca 3 zile pana la testare[:D]. Nu am test de sarcina si nici nu am de unde sa le cumpar ca sa fiu gata peste 3 zile pt test. Asa ca astept sa vad "rezultatul" dupa semafor[:D] daca e rosu - rosu sa fie. Daca va ramane verde, atunci sa ramana inca...[olala][olala][olala] 9 luni de-acum incolo. Pardon inca 8 luni sau poate chiar 2 ani [;)]. Ma doare nitel burtica ca la menstruatie, usor, ca mai mult stau intinsa in pat cu invatatul, in loc sa beau nospa bag berica fara alcool[:D], asa ca astept rusii la usa mea, chiar cu nerabdare ca m-am saturat sa ma tina pe jar[bang]. So.... imi astept rusii si ii voi intampina cu [flo] si cu [:)] si cu capul sus si mergem mai departe in viata. [barfa] azi am dat cate un ochi pe la subiectele despre adoptii[:I] __________________________________________________________________ [url="http://lt1f.lilypie.com/o01Cp1.png"]Dragonelul meu[/url] Cu ajutorul lui Dumnezeu voi fi [gravired] Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".
Deny, daca vrei neaparat sa iti cumperi gasesti la Bipa sau Dm, si costa cam 7-8 euro.Eu nu am vazut decat din acelea mai lungi si groase, ca o carioca, si cele de ovulatie care le-am luat de aici tot asa erau.La inceput luam si eu de aici, dar de cand am inceput sportul cu pisu pe betze imi iau din ro mai multe. Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo] http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui velvet
daena,vine bebeeee![bibe] la mine au inceput crampele,gazele.vin uratii[:(]
Nu prea cred, ca nu am nici un simptom si nici nu pot sa spun sigur ca am ovulat luna trecuta.Dar maine am programare la dr, sa vad ce mai zice.[pup] Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo] http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...