Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste! (773)Felicitari IPopica!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata fetele Saru’mana de urari si felicitari. Sper sa fie asa cum imi doriti voi. Fac cinste cu [cafea][pepsi] Anca, eu inca te astept la cotitura luna asta Ca de altfel pe toate care va mai testati (nu-mi place sa stau singura acolo in titlu; ma simt stinghera asa); deci pe aparate fetele, eu tin pumnii Je in continuare pauza simptome; poate doar trezitul la 5:30 si ieri si azi cu vezica plina ochi. Am mai donat nitel sange dimineata pentru beta, vedem ce iese. Si m-am pricopsit si cu o programare la ora 15:00 la doftor – aveam de ales intre azi si 30 martie, asa ca am ales azi (deja am inceput sa trag chiulul de la munca; plus ca o sa fiu cam nespalata [:I]). In rest, m-am deprimat crancen ieri, ca m-am trezit spunand ca io nu-mi mai iau nici o hainuta deocamdata, ca nu stiu cat si cum o sa ma expandez. Nu m-asteptam sa am reactii de-astea in fata carpelor la pret redus [q] [pup][pup][pup][pup][pup][pup] I.P.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, fetelor ! [pup] Tin pumnii celor care testeaza ! si putina galerie [bum][batetoba][bum][batetoba][bum][batetoba] Anca, imi pare rau pentru z2, aveam sentimentul ca esti entuziasmata de gandul unui bb2 surpriza si ca CM a venit ca o dezamagire. [pup] Mica, bafta, sa fie beta grasa! [pk] Popicule, sper sa-ti vada doc ceva azi, macar sarcina in uter, ca altceva nici mama doctorilor nu poate acum. Eu zic sa iei si programarea de pe 30, e la fix sa auziti inimioara atunci. Si sa stii ca esti bleaga, trebuia sa cotrobai dupa boarfe cu potential, gen bluze babydoll, fuste pe banda elastica, tricouri mai lungi si mai lejere, colanti etc. Eu am fost sambata la miniprix si intreb: haine de gravida unde gasesc? raspuns: Nu aici!! [:-)))] Dar m-am lipit de-o camasuta lejera si-o fusta cu banda elastica, lata. [:I] Sa aveti o saptamana frumoasa si senina! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bobule, macar sa ma pipaie nitel, c-al meu nici gand sa ma atinga - "daca dauneaza lu' ala micu sau ce-o fi acolo?" Ecografie oricum nu face acum, p-alea le presteaza doar sambata din cate stiu eu. Naibii, ierea ora 8 cand am sunat sa programez, n-apucasem nici sa mananc, nu judecam limpede. Si ma rog sa nu ma ia doc la bataie, ca dosarul cu analizele pregatitoare e acasa si nu cred c-apucam vreunu' sa le luam pana la trei. Am doar beta1 la mine, si sper s-o am si pe beta2 pana atunci. Ce mai, nici n-am inceput bine si-s varza. I.P.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatz asi de la mie fetelor, desi e km pran z de acum!!!! am intrat o fugutza numai sa vad daca Iulia a anuntat cele II , dar nimic!!! Iulia pe unde te ascunzi????????????? kmy, [mamica] de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011 [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/BobocelulMamei?authkey=Gv1sRgCPac46iWi_OSYQ#"][foto]bobocelul mamei[/url][url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/FeteleMeleDeSufletLuciaElenaCristinaANDVirginiaBigSis?authkey=Gv1sRgCJzkyc2psq6F7AE#"][foto]fetele mele de suflet[/url] Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor! Multumesc pt incurajari! De la mine nicio veste momentan. Am multe liniute din week-end dar adunate dau numar impar din pacate. Sunt putin cam bulversata. Cand am zis data de testare am luat in calcul celelalte 2 experiente (de la Sara si anul trecut tot in martie), cand s-a vazut a doua linie mai devreme de 4 sapt de la UM. Acum nimic. E drept ca inca nu-s 4, dar continua sa-mi fie greata si somn la greu, iar ieri dimineata cand am facut un sure check s-a intamplat ceva foarte ciudat. Inainte sa se ude complet toata banda de test, ma refer la cea din portiunea de citire, cand era doar umeda, s-au vazut foarte clar 2 linii, dupa care a linia de test a disparut complet. Off. Nu-mi ramane decat sa mai astept. Dar parca nu mai am rabdare. Cand am ramas in octombrie, testul s-a pozitivat foarte greu (tarziu) si mi-e asa de frica. Ca atunci suspectez ca nu s-a fixat bine in uter si de aceea am avut avort spontan. Pe de alta parte incerc sa ma amagesc singura, ca am pus in calcul luna asta de la prima zi de spotting, in conditiile in care a doua zi n-am avut aproape nimic, si abia apoi a venit. Iar la Sara am aflat pe 14 martie. Poate si acum va fi la fel. Gata, ca v-am zapacit de cap, nu alta. Va pup pe toate! IPopica bafta la doctor azi! Iulia, mami de [8**] Sara Andreea http://saraandreea.shutterfly.com/36?startIndex=0
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Popica felicitari din suflet, sa fii sanatoasa si tu si bebelul si sa ne molipsesti pe toate!Vad ca binedispozitia e strans legata de conceptie,bv voua! Moni ne pare bn ca ai trecut pe la noi,succes la laparo.Bettercy,GabyV bine ati revenit pe la noi. Ma bucur ca te-a promovat scorpia,era si cazul. Miha cum te simti? Cand ajungi acasa? Eu v-am citit mai mult pe fuga,am fost plecata si la serv am muuuuulta treaba[bang]. La mine e ziua 12,testele de ovulatie sunt negative[q],miercuri ma duc la monitorizare sa vedem cum se prezinta ovarele si oricum de luna viitoare bagam o stimulare[:-@] Mi-am anuntat "jumatatoiul" ca e neaparat nevoie sa facem si noi anul asta un mic "urlator/urlatoare" marca proprie si personala ca nu mai pot cand vad un copil in carucior. Daca vedeti la stiri o nebuna care a furat un copil din parc si l-a dus acasa sa stiti ca eu sunt[:D] Asa mi-e de drag de ei[alcool] Va pup si va urez o saptamana insorita![pup] ------------------------------------------------------------------------------------------ Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...