Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste! (773)Felicitari IPopica!!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata, fetelor!!! uof...mi-am luat cea mai mare teapa...mi-am facut dimineata un test de sarcina si din nou negativ. ii comunic scumpului meu sot rezultatul si i-am zis ca vreau sa merg sa fac hcg-ul.el mi-a zis sa mai astept cateva zile, dar bineinteles ca nu am rezistat. dar mai bine il ascultam...pentru ca nu am avut timp sa ajung la suceava la synevo,am zis sa-mi recoltez la mine la falticeni...si m-am dus la o clinica privata, care se presupune ca are lab propriu...dupa ce imi recolteaza doamna aceea, o intreb...vin la 4 dupa rezultat,nu? la care ea se uita la mine si incepe sa rada...vineri cel mai devreme aveti rezultaul!!!probele se trimit la bucuresti!!![bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang] sa mor nu alta!!!de-acu bafta, Camelia, la asteptat!!![bang][bang] sunt o mare vacuta ca tip la o poarta mare si frumoasa!!! o zi minunata va doresc si o saptamana cat mai usoara!!![pup] multumesc velvet si tuturor fetelor pentru sustinere![pup] p.s. sa nu faceti ca mine!!!! Mica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau Mica pt incurcatura! Of [pup] sa treaca! Cu rabdarea pana vineri, stiu ca e foarte greu. Poate reusesti totusi sa ajungi la Suceava mai devreme. Si eu ma zvarcolesc pe toate partile, dar parca nici nu imi vine sa renunt. pana nu vedem rosu, speram! Iulia, mami de [8**] Sara Andreea http://saraandreea.shutterfly.com/36?startIndex=0
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce am scris o intreaga poveste s-a sters din greseala, sunt in pat acasa si stau pe o parte ca nu pot tine laptopul in brate. Ipopico felicitari. Moni ma bucur ca ai inttrat sa mai vii pe la noi, uite acum avem aceeasi poveste cu laparascopia amandoua. Fetelor scriu pe scurt ca stau rau, sunt acasa, binisor, am mancat putin, am usoare ameteli din cauza nealimentatiei, greata de pe drum, intepaturi si dureru suportabile. Greul a trecut de luna viitoare ne punem pe treaba acum nu am voie, mi-a facut antibiotic si am de luat si acasa 10 zile zanocin, si inca ceva dar nu il am la indemana. Astazi mi-a explicat pe lag doctorita ca a gasit la intrarea in trompa un cil crscut neregulamantar pe acolo pe care l-a scos cu o penseta, ovarele aveau aspect micropolichistic si le-a facut driling, si in uter aveam lichid in douglas care se vedea si la eco tot timpul, astazi a zis asa sa termin antibioticul, sa iau duphaston din ziua 16-25 si in ziua 10-12 a ciclului celalat sa merg la monitorizarea ovulatiei si ar fi bine si o inseminare daca vreau daca nu pot sa incerc normal ca sunt sanse foarte multe, sotul are spermograma buna eu sunt bine, urmeaza analizele de trombofilie dar sa vad cum fac si cu alea. O sa raspund mai greu ca nu stau bine in pat. [pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna feteler! Ce mai faceti! scuzati absenta! Yna, Ipopica felicitari pentru sarcina, va doresc din tot sufletul sa aveti bebei sanatosi si o sarcina cat mai usoara [pup][pup][pup] Fetelor nu am apucat sa citesc din urma si nu stiu daca a intrat Monica, ideea este ca mi-a trimis mesaj ca astazi se opereaza laparoscopic, Doamne ajuta sa iasa totul bine. Sa aveti o zi cat mai frumoasa. [pup]
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi 3 Inseminari nereusite
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mica si eu sunt din zona si stiu toate laboratoarele cum fac beta, lungu excluc, dorna da rezultate bune dar durea 2-3 zile, policlinica nu stiu nimic ca nu am fost ramane biotest care daca intrebi iti spune doamna aia de acolo care nu se prea pricepe si care doar recolteaza ca dureaza 2 zile dar reco;teaza si iti aduce rezultatul la 4,30-5 dupa amiazaiti spune valoarea si a doua zi iti da un grafic ceva cu linii cu chestii neinteresante deci in Falticeni biotest pentru beta. daca mai vrei informatii spunemi ca stiu multe. Fetele scuzati greselile vad ca gresesc dar nu vreau sa mai corectez ca e rau, am zis ca imi fac o masuta pt laptop de stat in pat si nu am facut iar acum ma chinui. Mica esti chiar din cornu luncii? Multa bafta monicai. [pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha ma bucur ca a esti bine dupa operatie, sper sa ramai insarcinata cat mai repede si natural fara inseminare, eu cred ca nu o sa trebuiasca sa faci inseminarea. [pup]
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi 3 Inseminari nereusite
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...