Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 86


Recommended Posts

Acum, cand m-am mai linistit la cap, [alcool], mi-am adus aminte ca si pe fi-mea am prins-o cu Surecheckul mai tarziu. Nu credeam ca sunt gravi, chiar daca facusem IA. Credeam ca hormoni imi intarzie ciclul. Am facut test prin ziua 23-25 de la IA si a iesit slab pozitiv. Era tot surecheck. A iesit o banda f slaba. M-am dus in ziua aia la beta si era 103. Deci iese dunga pala si la 100.

Nu stiu daca ma duc la beta maine. [alcool]

Cred ca astept. Nu stiu ce, dar astept!

 

VA rugam votati ku1 si ku2. Multumimid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

da, cri, am facut pregnyl, cu 36h inainte de inseminare. asa m-am gandit si eu, ca n-ar trebui sa fie o problema, dar pana la test cred ca o sa am cate o intrebare din asta existentiala pe zi, daca am facut chiar tot sa dau sanse maxime procedurii :(. oricum procentul statistic de reusita ma tine destul de cu picioarele pe pamant, dar incerc sa gandesc pozitiv.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cri, mie mi-a zis dr sa iau utrogestan chiar daca incepe spottingul, pana nu am beta negativ sa nu ma opresc. banuiesc ca duphastonul functioneaza pe acelasi mecanism, e tot progesteron, poate zic fetele mai experimentate daca nu ar fi o idee buna sa continui sa il iei...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ancuta_ro cand mi-a dat reteta l-am intrebat daca sa ma opresc in a 10a zi indiferent de teste simptome etc si a zis ca da, doar pana in a 10a zi. fiind prima IA nici eu nu sunt prea documentata sa imi explic ce si cum dar daca asa a zis, asa am facut.

 

dancutza pai daca s-a intamplat asa la fetita cu surecheck-ul eu cred ca regula e valabila si in cazul asta! si daca e bebe si daca nu e pe surecheck probabil ca e prea devreme sa se vada ceva. deci mai e o speranta! eu iti doresc din tot sufletul sa fie bebe![pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk][pk]

 

va [pup] fetele!

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------

2 ani de incercari trompe infundate hidrosalpinx bilateral

12/2011 laparoscopie

03/2012 IUI 1

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pffff Dankutzaid="red"> imi pare sincer rau de testul negativ dar eu totusi as mai avea o speranta pana cand vei vedea rosu! Dar stiu ca ai avut productie de foliculi, nu gluma..[alcool]

Cri criid="red"> la tine, chiar cred ca este sarcina! [pk] Doua teste mai mult sau mai putin pozitive imi ridica un mare semn de intrebare! [olala]

Primul meu test pozitiv a fost facut in ziua 15 si era un test Barza.. asa ca eu sunt increzatoare si optimista pentru tine!!

[majoreta][majoreta][majoreta]

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

[gravi] cu Dorian Andrei [baietel] 31 weeks +

 

AMR 8 weeks + [colegi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui BelissimaEva
Pffff Dankutzaid="red"> imi pare sincer rau de testul negativ dar eu totusi as mai avea o speranta pana cand vei vedea rosu! Dar stiu ca ai avut productie de foliculi, nu gluma..[alcool]
align="right" id="quote2">M-am hiperstimulat si am avut o ovulatie f f dureroasa. O zi intreaga am pacanit. Iar ma luase Cezara cu sarcina multipla si cand colo.... [q]VA rugam votati ku1 si ku2. Multumimid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...