Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INSEMINARE 86


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui cri_cri_cri
mi-a venit...........sunt atat de dezamagita ca nici nu mai pot sa plang...[bang][bang][bang][bang][bang]---------------------------------------------------------------------------2 ani de incercari trompe infundate hidrosalpinx bilateral12/2011 laparoscopie 03/2012 IUI 1
align="right" id="quote2">Imi pare nespus de rau, stiu prin ce treci, nu pot sa spun decat ca sunt alaturi de tine.
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi3 Inseminari nereusiteid="size1">id="teal">id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cri, imi pare tare rau! Nici nu am cuvinte![bang]

Dankutza, cand faci beta? Faza luteala tine 14-15 zile, dar daca ti-a dat progesteron se poate intarzia.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Andra, mami fericita de fetita [fetita] Amana (1 an si 11 luni) si viitoare mami de baietel [baietel] Victor 30s+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dankutza, ce porcarie [bang] si la ce productie aveai... grrr ce naiba?

Imi pare rau! [grup]

 

Am fost azi la eco si apa de ploaie iar... 2 foliculi de 7mm si un endomentru de aproape 4 in Z8 [bang]. Iar au vrut sa imi intrerupa tratamentul si am inceput sa fac scandal. Am zic ca nu, vreau sa continui si sa imi mareasca doza. Evident ca nu au vrut marire de doza si m-au chemat in Z12 la eco.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor [pup]

 

Dupa 6 IAD,2 avorturi spontane,dezamagiri profunde si un an de pauza am revenit pe "baricade" cu aceeasi speranta [q]si dorinta ...ca poate de data asta va fi mai bine.

V-am citit zi de zi si m-am bucurat sau m-am intristat alaturi de voi[grup].

 

Azi am fost la eco ptr ziua 10 si dezamagire din start:test ovulatie negativ,endometrul 7, un folicul de 21 si unul mai micut pe ovarul stang (cand eu am trompa dreapta permeabila [q][q][q]), dupa tratament cu ovamit+ gonal...Alta data avem vreo 4 foliculi dupa tratamentul asta [q].

 

Luni dimineata ma duc din nou la eco la spital...inca nu stiu daca voi face inseminarea luna asta...parca si doctora avea ceva dubii.

Fetelor stiti cumva daca se da concediul medical ptr o zi ? luni trebuie sa lipsesc de la serviciu "nemotivat" si am mare nevoie de acoperire [:D]

 

Pupici

 

 

 

Vreau si eu sa traiesc acea clipa minunata...sa fiu[gravired]

CRISSTAL

 

 

 

 

[grup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...