Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum ne controlam emotiile?


Recommended Posts

Revin cu noutati. Si cu multumiri. Sfaturile voastre m-au ajutat mult. Am recitit zilele trecute iar subiectul. Apoi am inteles ca experienta CHIAR isi spune cuvantul! [flo]

 

Va spuneam in primavara, inainte de primul "hop" ca ma mai asteapta cateva...au mai trecut de atunci doua: unul in septembrie si unul azi. Am avut un curs de cum sa tinem prezentarile (nu inteleg de ce nu l-am avut inainte de primele prezentari, a fost tare interesant si de ajutor si el) si la sfarsit am avut de tinut cate 5 minute de prezentare, in care am fost filmati. Apoi ne-am uitat la fiecare filmare si fiecare a comentat despre fiecare dar si despre sine...apoi am scris pe hartie ce am imbunatati la noi. A fost tare de folos, a luat mult din temeri, ne-a invatat multe. Am constatat ca si colegele care pareau foarte stapane pe sine aveau emotii si temeri la fel de mari ca mine. Si ca ele credeau despre mine ca nu am nicio problema, afara nu se vedea nimic in afara de roseata. Pe care azi, am reusit sa o inving!

 

Nu credeam ca voi reusi asta vreodata! M-am si inarmat zilele trecute cu fond ten, mi-am cumparat o pudra (eu nu ma dau cu din astea deloc!) si m-am machiat dimineata. :) Colegele au remarcat din prima si am ras, spunandu-le ca incerc sa ascund roseata :). Care insa...nu a aparut! Am fost mult mai relaxata ca de obicei...gatul mi s-a uscat insa de emotii si pentru ca am vorbit mult, am avut doua prezentari una dupa alta, am stat in fata salii mai mult de o ora. Am privit in sala, am explicat ce am avut de explicat, apoi am primit intrebari de la oponenti si am constatat ca ccc chiar mi-a placut. Mi-a placut sa fiu elementul principal si sa fie atentia indreptata catre mine...nu credeam ca voi ajunge sa spun asta vreodata.

 

Mai am o prezentare in primavara, in martie. Iar apoi in mai lucrarea de diploma. Acum am incredere ca va fi bine. [asia]

 

Va multumesc inca o data. [flo]

 

pid="red">uid="purple">rid="blue"> sid="maroon">i id="teal"> sid="green">iid="purple">mid="navy">pid="red">lid="orange">uid="limegreen">...id="Georgia">

id="size2">

Hobbyid="Book Antiqua">

 

calator de profesieid="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 137
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, felicitari [flo], nu te pup prea tare ca sa nu stric machiajul [:D].

Eu in locul tau m-as umfla toata in pene ... nu de alta, dar ai realizat enorm de multe si grele. Bravo tie, felicitari.

Si cum pofta vine mancand ... cine stie, poate te vedem "motivational speaker" intr-o buna zi :).

Bravo, tine moralul sus si sa-ti placa de tine ca ai de ce si mai ales de cine. [pup] (i-oti ca nu m-am putut abtine)

 

viperisme

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi ralcat! Te [pup] inapoi, machiajul e gata stricat! [:D]

 

Eh, prea imi place meseria ce am ales-o ca sa o schimb...dar never say never! [asia]

 

pid="red">uid="purple">rid="blue"> sid="maroon">i id="teal"> sid="green">iid="purple">mid="navy">pid="red">lid="orange">uid="limegreen">...id="Georgia">

id="size2">

Hobbyid="Book Antiqua">

 

calator de profesieid="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, ultimul an! Inca sunt plecata de acasa, anul asta a fost cel mai mult pentru ca am avut doua practici luuuuungi, ultima abia s-a terminat si nu m-au lasat sa le fac acasa, pentru ca am lucrat in laborator acolo. Asa ca am fost timp de 7 saptamani, abia s-au incheiat, in alta localitate...am mers numai in we-uri acasa, asta insemnand de vineri noapte de la ora 23 pana duminica la ora 16...crunt!

 

Dar mult a fost, putin a ramas...multumesc! [flo][asia]

 

pid="red">uid="purple">rid="blue"> sid="maroon">i id="teal"> sid="green">iid="purple">mid="navy">pid="red">lid="orange">uid="limegreen">...id="Georgia">

id="size2">

Hobbyid="Book Antiqua">

 

calator de profesieid="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, stiu, in mare masura, prin ce tensiune ai trecut, fiindca am fost (oarecum) in situatia ta, cu multi ani in urma (doar ca in alta tara - UK, cu master). Prin urmare, te felicit din toata inima! Ai realizat foarte mult(e) prin munca si perseverenta ta. Bravo, multe [asia] si multe [flo]!

 

PS: Multumesc pentru raspunsul la problema mea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...