Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Oradea (cap. 60) - on line


Recommended Posts

  • Răspunsuri 43
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna tuturor! Indraznesc sa va deranjez cu o intrebare: cunoasteti statiunea Hajdúszoboszlói? Am vazut pe harta ca ar fi inainte de Debercen, nu ar fi distanta chiar asa de mare. Ati fost vreodata, stiu ca acolo, in zona, se obisnuieste sa mergeti mai mult la unguri decat pe la noi. Orice informatie e de folos! Multumesc. Mami si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui marius
Eu obisnuiesc sa merg in fiecare dimineata mai mult pe la unguri decat pe la noi.[8D] Da, cunosc orasul.
[:I] Asa a iesit.... Si cum e? Are aer de statiune sau e doar un orasel? Am vazut ca sunt si cateva restaurante. In afara de Aqua Parc si baia termala (care sunt deschise iarna) se mai poate vizita ceva? Mai ales iarna. Anul asta organizeaza petrecere pentru noaptea de Revelion in Aqua Parc. Ma gandesc ca ar fi interesant. Mami si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu e nimic special - este curat e foarte aproape de Debretin care deja este oras in toata regula. Lumea merge (ma rog noi mergem) atunci cand mergem (:)) la Aquapark - este frumos intradevar sau in Debretin la cumparaturi pentru ca preturile si produsele sunt mai atractive decat in Oradea cel putin. Ai de unde alege si preturile sunt mai scazute. Desigur daca aveti ceva oferta concreta nu am cum sa comentez pentru ca in banii pe care ii platiti vi se ofera ceva anume.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...