Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste! (774)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui kitty-27
buna fetele!!!!..[pup][pup][pup]monique si eu m-am invinetit in jurul buricului...dar a trecut de la mama natura ..chiar n-am dat cu nimic..tin minte ca pe mine ma dureau umerii..mama-mama...aspiranta optimista
align="right" id="quote2">si pe mine umerii si spre gat asaAspenter (75 mg) 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui DenyAnd
Ufff [:(], am mai baut inca o cafea acuma, in speranta ca poate imi "linisteste" durerea de cap, si nu-mi trece. Si mai tare doare[q].Pulseaza la tampli. Nush ce o fi, poate m-a tras un curent de aer si acuma ma asteapta si o raceala, vreo febra ceva[:-@].Sa iau o nospa? Ajuta la durere de cap?Cine stie?(altceva nu am decat nospa)__________________________________________________________________Dragonelul meuCu ajutorul lui Dumnezeu voi fi [gravired]Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".id="purple">
align="right" id="quote2">ajuta si no-spa...dar nu extraordinar,dar tinand cont ca e indicat in caz de bb..e solutia cea mai bunaaspiranta optimista
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Citat:
citat din mesajul lui kitty-27
buna fetele!!!!..[pup][pup][pup]monique si eu m-am invinetit in jurul buricului...dar a trecut de la mama natura ..chiar n-am dat cu nimic..tin minte ca pe mine ma dureau umerii..mama-mama...aspiranta optimista
align="right" id="quote2">si pe mine umerii si spre gat asaAspenter (75 mg) 1/zi
align="right" id="quote2">exact...radea sotul de mine ca merg ca o baba cocarjata..de fapt asa mergeam...datorita durerilor.aspiranta optimista
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kitty-27

mai dar ce bebelin mumos ai tu la avatar...[olala][olala][olala]



aspiranta optimista



align="right" id="quote2">
[:I]...l-am cautat printre alti bebei cu privire de inger... si cum l-am vazut...[olala]pe loc m-a cucerit [:D], dragoste la prima vedere[olala] si repede l-am "adoptat" sa fie al meu[:I]



__________________________________________________________________


Dragonelul meu

Cu ajutorul lui Dumnezeu voi fi [gravired]

Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DenyAnd
Citat:
citat din mesajul lui kitty-27mai dar ce bebelin mumos ai tu la avatar...[olala][olala][olala]aspiranta optimista
align="right" id="quote2">[:I]...l-am cautat printre alti bebei cu privire de inger... si cum l-am vazut...[olala]pe loc m-a cucerit [:D], dragoste la prima vedere[olala] si repede l-am "adoptat" sa fie al meu[:I]__________________________________________________________________Dragonelul meuCu ajutorul lui Dumnezeu voi fi [gravired]Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".id="purple">
align="right" id="quote2">imi vine sa-l pap...ce dulce e..!!!..doamne imi doresc atat de mult un bb..cred ca nu i-as mai da drumul din brate sa fiu sigura...sigura...ca am si eu un bb al meu.[pk]aspiranta optimista
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kitty-27
si cand ma gandesc ca aveam deja doi...offff...[bang][bang]aspiranta optimista
align="right" id="quote2">Nu mai gandi asa Kitty [:(].Mai rau iti faci.Si eu am pierdut 2 sarcini, varsta f mica, dar nu se compara cu durerea altor gravidute care au pierdut sarcini mai mari, nici nu-mi pot imagina cat de mult au suferit ele. Eu ma starui sa vad partea pozitiva de la toate incercarile grele prin care am trecut. __________________________________________________________________Dragonelul meuCu ajutorul lui Dumnezeu voi fi [gravired]Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DenyAnd
Moni, iti doresc insanatosire grabnica si sa nu mai ai dureri[grup]__________________________________________________________________Dragonelul meuCu ajutorul lui Dumnezeu voi fi [gravired]Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".id="purple">
align="right" id="quote2">merci mult denyAspenter (75 mg) 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, in spital era langa mine o doamna, cam pe la 55 ani, cu copil de varsta mea - sau in jur de 30 ani care ne-a povestit ca prima ei sarcina a pierdut-o la 4 luni jumate, apoi la avut pe baiat si dupa, a mai nascut parca un baietel, la 9 luni, care la 10 zile a murit...

deci...asta durere.....sa il cresti in burtica, sa il nasti, sa il vezi, sa il mangai, sa ii dai sa suga, sa fie sufletul tau ...si apoi...sa se duca.....

se poate si mai rau

 

acum eu incerc sa va incurajez, stiti da? [pup]

stiu ca n-am trecut prin asta insa metoda mea e sa ma gandesc ca orice mi se intampla mie...se poate si mai rau..si atunci parca ma mai inbarbatez

[pup]

 

Aspenter (75 mg) 1/zi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...