Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste! (774)


Recommended Posts

De acord cu Monique, am si eu o amica ce a trecut (si mai trece) prin asta...cred ca este cea mai mare durere pe care o poate simti un om in viata.

De acord cu Deny, e mult realism in ce spui, dar trebuie sa mai incerci si natural, sa nu cazi in extrema cealalta. Sau depinde, poti adopta din convingere, nu doar pentru ca nu reusesti sau dureaza prea mult.

Nu voi mai posta tehnic, cel mult voi trimite persoanei respective PM.id="Verdana">

 

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot

3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 9 s (a 3-a sub tratament cu Clexane)

Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 1/zi, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi,

Acid folic 1/zi, Vitamina E 1/zi (primele 10 zile ale cm)

[ruga] pentru [copil] sanatos!

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

 

Mai bine fac testul pe 16(poimaine), cand ar fi a 2a zi de intarziere, sau cand voi avea mai multe zile de intarziere.

 

Va doresc o zi frumoasa[flo]

 

 

 

__________________________________________________________________

 

 

Dragonelul meu

 

Cu ajutorul lui Dumnezeu voi fi [gravired]

 

Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".id="purple">

 

Deny, eu cred ca daca e sarcina si faci la cateva zile de intarziere o detecteaza si cel mai ieftin test.Eu mi-am cumparat acum ceva din Kaufland, Alinta se numesc si costa cam 3-4 lei bucata, si le voi face cel mai probabil la 5 zile de intarziere.[:-@] Asa spun acum, sa vad daca voi avea si rabdare[:D].Si mai am ceva de pe netfarmacie, dar tot acelasi model.Oricum 100% voi fi numai cand imi creste burtoi[:D]

 

Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo]

 

http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...