Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste! (774)


Recommended Posts

meAlex, lorena si deny vin la voi cu [mai][mai][mai][mai][mai] am o stare asa de proasta de sunt pe fundul butoiului, nici dupa histerocopie nu apare soarele azi a inceput spottigul [bang] meAlex i-mi poti spune cum se numeste acel site ca linkul nu merge si pace va citesc dar recunosc ca scriu mai rar din cauza stariide amagire si noi cand?????????? i-mi cer scuze ca nu am mai scris dar nu am avut noutati, doar ca am stricat 5 teste de sarcina si sa vad o liniuta [q] [pup][pup][pup] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui kitty-27
Monique si eu sufar de aceeasi boala ca si tine..nesuferita de endo..la mine e asociata si cu hiperprolactinemie...[q] aspiranta optimista
kitty-27[pup] eu acum m-am dumirit cine esti, de cand ma uit dupa tine, te-am cautat peste tot[:I] nici nu stii cat ma bucur ca ai intrat ce ai mai facut? sa nu mai dai bir cu fugitii da[:D] [flo] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camcris, nu stiu ce naiba are. Site-ul e ., dar are mai multe pagini. Baga pe google branca ursului infertilitate si o sa apara printre rezultatele cautarii pagina SOS Infertilitatea (la mine e al 5-lea rezultat), cum intri gasesti discutiile fetelor. Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot 3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 9 s (a 3-a sub tratament cu Clexane) Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 1/zi, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Acid folic 1/zi, Vitamina E 1/zi (primele 10 zile ale cm) [ruga] pentru [copil] sanatos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
Camcris, nu stiu ce naiba are. Site-ul e ., dar are mai multe pagini. Baga pe google branca ursului infertilitate si o sa apara printre rezultatele cautarii pagina SOS Infertilitatea (la mine e al 5-lea rezultat), cum intri gasesti discutiile fetelor. Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot 3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 9 s (a 3-a sub tratament cu Clexane) Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 1/zi, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Acid folic 1/zi, Vitamina E 1/zi (primele 10 zile ale cm) [ruga] pentru [copil] sanatos!
asa mai merge, am reusit, mersi mult de tot [pup] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

FETELE NU VA MAI CERTATI CA VA DAU BATAITZA SI DACA MA SUPAR SI EU NU MAI INTRU DELOC,SA FIU SOLIDARA CU CELE CARE S-AU SUPARAT SI N-AU MAI INTRAT PE AICI! [:D][:D][:D] Velvet fara suparare,nu vreau sa ma cert cu nimeni,asta mai lipseste k vad k toata lumea e suparata,eu spun doar ce am citit pe analiza sotului,la intervalul de referinta.Al meu a facut spermograma la Matei Basarab,unde nu stiu daca au embriolog.Oricum dupa intervalul lor sotul meu nu se incadreaza in parametrii,asta ca o paranteza,semn ca nici gravida nu sunt.Deci eu zic ca au dreptate. Acum sa ne lamureasca si pe noi cineva unde se fac spermograme "pe bune" si care-i intervalul care-l stiti voi? Denny te testezi pe 15,nu?Hai sa vedem si noi II P.S:Vreau sa ma treceti si pe mine pe listutza de testare(am mai zis si-n cap trecut [q] pe 24MARTIE si pe lista pentru acatist numele:Anisoara si Tudor.Va multumesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana178081 eu am fost cu proba[:I] sotului in borcanel la Matei Basarab rezultatul devastator, groaznic si acum consider ca nu au lucrat proba cum trebuie, ultima analiza a facut-o la medlife unde au laborator nu a iesit perfecta dar nici la polul opus cum patisem in partea cealalta eu i-ti recomand medlife grivita sunt langa laborator [pup] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui camcris
Citat:
citat din mesajul lui kitty-27
Monique si eu sufar de aceeasi boala ca si tine..nesuferita de endo..la mine e asociata si cu hiperprolactinemie...[q] aspiranta optimista
kitty-27[pup] eu acum m-am dumirit cine esti, de cand ma uit dupa tine, te-am cautat peste tot[:I] nici nu stii cat ma bucur ca ai intrat ce ai mai facut? sa nu mai dai bir cu fugitii da[:D] [flo] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
camcris..[pup][pup]..ce rau imi pare ca si pe tine te gasesc tot aici.. eu..am redevenit aspiranta..din pacate [bang][bang]..am avut o depresie urata dupa ce am pierdut sarcina...dar acum mi-am revenit si am luat-o de la capat...incerc de cateva luni..mi-am refacut hormonalele am prolactina dubla..si dr mi-a zis ca nu am nici o sansa pana nu-mi scade prl..acum sunt pe brocriptin de o luna de zile...[flo][flo][flo][flo] aspiranta optimista
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camcris deci orice Medlife e ok?Urologul la care a fost al meu ne trimisese la Genesis parca,asta e pe undeva prin Baneasa,mi se pare.Nici nu mai stiu sigur,sa ma uit printre hartiile lui.Deci Matei Basarab nu e bun,ok,incerc si eu in alta parte [flo][flo][flo] Dar despre interval ce stii/stiti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ana178081
Camcris deci orice Medlife e ok?Urologul la care a fost al meu ne trimisese la Genesis parca,asta e pe undeva prin Baneasa,mi se pare.Nici nu mai stiu sigur,sa ma uit printre hartiile lui.Deci Matei Basarab nu e bun,ok,incerc si eu in alta parte [flo][flo][flo] Dar despre interval ce stii/stiti?
am facut modificarile pe prima pagina[:D] despre interval nu stiu sa-ti raspund, sfatul meu este sa mergi si la alt laborator care crezi tu ca-ti convine si-ti exprima incredere [pup] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kitty-27 camcris..[pup][pup]..ce rau imi pare ca si pe tine te gasesc tot aici.. eu..am redevenit aspiranta..din pacate [bang][bang]..am avut o depresie urata dupa ce am pierdut sarcina...dar acum mi-am revenit si am luat-o de la capat...incerc de cateva luni..mi-am refacut hormonalele am prolactina dubla..si dr mi-a zis ca nu am nici o sansa pana nu-mi scade prl..acum sunt pe brocriptin de o luna de zile...[flo][flo][flo][flo] aspiranta optimista
i-mi pare tare rau ca ai suferit atat [q] te inteleg si stiu cat de mult te-ai chinuit sa-ti implinesti visul, nu vreau sa-ti adancesc suferinta, dar sa stii ca sunt alaturi de tine si sper sa reuseti cat mai repede [pup] Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...