Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste! (774)


Recommended Posts

Neata dragelor! Am fost la monitorizare si am nevoie urgent de pregnyl.Are vreuna dintre voi o fiola? Sunt fericita ca macar am un folicul dominant 1.95,endometru de 6.35 si pentru mine e o realizare. Acum imi trebuie pregnyl sa fiu sigura ca se sparge,dr mea mi-a zis sa caut printre prieteni/cunostinte ca in farmacii nu exista. Va rog mult sa ma ajutati[pup] Sunt cam disperata dupa cum observati[bang] ------------------------------------------------------------------------------------------ Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Popico nu am pozici,dar ovarele mele arata mai bn decat inainte de anticonceptionale.[pup] Asa a zis dr...sa vedem ce si cum[alcool] ------------------------------------------------------------------------------------------ Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dana0000
Neata dragelor! Am fost la monitorizare si am nevoie urgent de pregnyl.Are vreuna dintre voi o fiola? Sunt fericita ca macar am un folicul dominant 1.95,endometru de 6.35 si pentru mine e o realizare. Acum imi trebuie pregnyl sa fiu sigura ca se sparge,dr mea mi-a zis sa caut printre prieteni/cunostinte ca in farmacii nu exista. Va rog mult sa ma ajutati[pup] Sunt cam disperata dupa cum observati[bang] ------------------------------------------------------------------------------------------ Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(
ai incercat s apostezi la :sunt in panica! sau Ajutor Umanitar!!!? poate primesti mai repede un raspuns kmy, [mamica] de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011 [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/BobocelulMamei?authkey=Gv1sRgCPac46iWi_OSYQ#"][foto]bobocelul mamei[/url][url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/FeteleMeleDeSufletLuciaElenaCristinaANDVirginiaBigSis?authkey=Gv1sRgCJzkyc2psq6F7AE#"][foto]fetele mele de suflet[/url] Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, fetelor ! [pup] Salut si eu mai tarzior, dar citeam din urma si am gasit-o pe Kitty si am vrut sa-i scriu imediat. [:)] Popicule, da-mi limonada, da' sa fie fierbinte, ca mi-e cam frig (afara straluce soarilii si io deger [batcap]). Da, noi suntem in grafic, apreciem interesul [olala][pup] Ai fost la beta azi? Fac si nitica galerie pentru testaritze [bum][batetoba][bum][batetoba][bum][batetoba] O zi frumoasa sa aveti, fetelor! Sper sa apuc sa mai intru, am la treaba sa-mi pun si-n cap (dar nu-mi pun [:D])
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana uite link-ul d ela ajutor umanitar: intreaba si acolo http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=102235&nm=Donatii-medicamente kmy, [mamica] de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011 [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/BobocelulMamei?authkey=Gv1sRgCPac46iWi_OSYQ#"][foto]bobocelul mamei[/url][url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/FeteleMeleDeSufletLuciaElenaCristinaANDVirginiaBigSis?authkey=Gv1sRgCJzkyc2psq6F7AE#"][foto]fetele mele de suflet[/url] Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DANA am vorbit cu o amica farmacista si singura sansa sa gasesti sunt clinicile mari : MEDLIFE , Medicover - suna la ei la sectiile de medicina materno-fetala si intreaba. Poate poate. I.P. Edit: Medlife - centrul de excelenta - medicina materno-fetala: Nr. acces call center – 0219646/0214084000 Medicover Departamentul Relatii cu clientii Tel.: 021 310 16 99 e-mail: customer@medicover.ro Call Center Tel.: 021 9896
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Kmy, multumim de cafelutza ! Aseara am tot bantuit pe net cautand despre Clomiphene.Si am gasit la efecte complementare si uscaciune vaginala si ca cel mai bun e un lubrefiant PreSeed.Ce vreau sa stiu , (ca nu prea sunt fan produse de genul numai asta e bun, toate celelalte nu), chiar e asa de bun? Adica ati folosit careva si ati ramas insarcinate? Bineneinteles, nu de la el, dar asa, ca o masura ajutatoare.Caci eu cam am o problema cu uscaciunea pe acolo, si daca mai si iau ceva sa ma faca mai uscata, o sa fiu ca sahara! Apropo fetelor, imi cam da tarcoale un ganduletz murdarel...Daca as lua eu niste Duphaston, sa provoc ciclul luna asta? Sau sa mai astept sa vina de la sine? Cam am indoieli la faza asta cu asteptatul, data trecuta am asteptat 6 luni, inca 3 cu Agnucaston si in final dupa 9 luni am avut si eu un ciclu dar tot de la Duphaston.Deci nu stiu ce sa fac.Va pup pe toate si va doresc o zi buna!!![flo] Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo] http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor am scris si la donatii[:D] Voi stiti cum se administreaza?Subcutanat? De emotii am uitat sa intreb[alcool] ------------------------------------------------------------------------------------------ Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui IPopica
Buna dimineata cucuietele! Kitty, regret conditiile revenirii tale, dar iti doresc tot binele din lume si o sedere cat mai scurta la aspirante. Ia sa vedem ce mai aveam noi in program zilele astea .... Roxy_Ana - azi are programare la doctoooor; uram "bafta!" si asteptam concluziile Dana .... o ecografie de monitorizare? am retinut bine? Dorim si aici ovare fotogenice [:D] Pe Bob am shpionat-o si stiu ca dragonelul/dragonela e in grafic. Dam o limanoada! Pentru toate celelalte mandre: ceai, [berica][pepsi] Cafeaua a dat-o Kmy, matinala ca intotdeauna [pup] PS: azi n-am sef, deci sunt predispusa la o indelungata forumeala I.P.
Popicule, si eu tocmai azi am sesiune long de cumparaturi cu surioara mea[q] dar trebuie, ieri a implinit 21 si asa o varsta merita orice. Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo] http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...