Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Prietene la bine si la greu - 160


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui broscuta_80 Am vazut ca numai cateva mamici mai sunteti active dar va tineti de treaba.
Depinde cu cine ne compari. [:D] Eu zic ca fata de alte odisei ne tinem inca destul de bine pe pozitii si nu "s-a spart" gashka. [8D] In alta ordine de idei, ma bucur tare sa te citesc, broscuto! [pup] Mai hai pe la noi cand ai un pic de timp. [cit] Aaaa...si sa nu ma crezi mare curajoasa daca am bebe 2, ca a venit pe neasteptate. [:D] Daca ar fi venit dupa curajul meu...mai avea de asteptat putin... [:I] Tu ai grija cu barza aia...ca dupa ce isi termina treaba pe la Bucuresti s-ar putea sa falfaie de vreo doua ori din aripi sa ia si ea o gura de aer de Mangalica. [}:)] raluci, eu m-am uitat pe fuga la bitza si am vazut ca are loc doar pt un copil. Ai avea cum sa-l pui si pe Renusu in spate? Super tare daca poti duce amandoi copiii si mai si slabesti in timpul asta. [pk] Ceva second-hand nu ai gasi? Sau te gandesti sa o iei noua si apoi sa o vinzi, pe cand mai cresc kinderii? stanucel, ma bucur ca Adelina e mai bine. [pup] [s] Doris si Tinonino [s] Multa sanatate si numai bucurii alaturi de puii vostri. Gata pauza de forumache, ma duc sa pap si eu ceva pana nu se trezeste picimea. [pup]
Mami de [copil] Timi nazdravan si micuta Dora pisicuta [bibe]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

smara in fata se pot pune doua scaune, sunt niste poze pe acolo, sh nu cred ca sunt, oricum merge pana pe la 5 ani, merge pusa si scoica pe ea. dupa ce cresc in locul copilului poate sta un cos de cumparaturi broscuta ma bucur ca ai dat pe la noi Raluca, mamica de doi baieti, Remus Andrei (8 nov '09) si Cezar Ioan (3 dec '11)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

broscuta ma bucur ca ai mai dat pe la noi. [pup] ai grija cu barza aia, ca mama Omida e pe-aproape de tine. [:D] raluci misto bicla, insa pretul [wow] n-as da in o mie de ani banii astia pe ea. insa daca iti permiti... stanucel ma bucur ca e mai bine Adelina. [pup] dy zicea ca are 10 ani de cand e impreuna cu sotul, nu ca sta de 10 ani acasa. [:D] RamoC asteptam vesti despre culoarea caruciorului... [olala] week-end placut tuturor! cica vine primavara. maxime de 20 grade in sud... [pk]
Ramonika [mamica] Ruxandra (30.11.2009) [zana] tati [roker] si Vladutz [pis] [url="http://zebraroz.ro/"]zebra roz[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hmmm, daca [url="http://www.simonatache.ro/2012/03/16/o-poveste-pe-care-ati-prefera-sa-n-o-aflati/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+simonatache%2FuacA+%28Jurnal+roz+de+cazarma+si+nu+numai%29&utm_content=Google+Reader"]acest copil[/url] se nastea acasa, se intorcea lumea cu fundul in sus. faptul ca s-a nascut in spital si a patit ce a patit nu pare sa intoarca nimic pe dos... Nu-mi vine sa cred! Nici ca se intampla asa ceva, nici ca nimeni nu pare foarte pedepsit pentru asta, nici ca parintii ajung sa depinda de mila publica, nici ca traiesc intr-o tara in care toate astea se inatmpla. Am tras un plans de nu ma vad. Daca puteti, uitati-va si la filmulet. Eu am reusit, dar doar pe bucati. Am scapat azi de ITM cu una din firme, mai am una saptaman viitoare. Pentru prima am luat doar avertisment [alcool].
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui monis5
hmmm, daca [url="http://www.simonatache.ro/2012/03/16/o-poveste-pe-care-ati-prefera-sa-n-o-aflati/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+simonatache%2FuacA+%28Jurnal+roz+de+cazarma+si+nu+numai%29&utm_content=Google+Reader"]acest copil[/url] se nastea acasa, se intorcea lumea cu fundul in sus. faptul ca s-a nascut in spital si a patit ce a patit nu pare sa intoarca nimic pe dos... Nu-mi vine sa cred! Nici ca se intampla asa ceva, nici ca nimeni nu pare foarte pedepsit pentru asta, nici ca parintii ajung sa depinda de mila publica, nici ca traiesc intr-o tara in care toate astea se inatmpla. Am tras un plans de nu ma vad. Daca puteti, uitati-va si la filmulet. Eu am reusit, dar doar pe bucati
Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)
[q][q]...din pacate,ai dreptate....nu mai pot sa zic nimic... miany fericita mami de DAVID ANDREI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monis am plans, eu sper ca acei vinovati sa nu isi gaseasca linistea sufleteasca,sunt fara cuvinte [q] [q] [q] [q] [q] [q] Ramonika mie mi s-a parut ca a scris ca de 10 ani este casnica,si ma gandeam ca sta ac. scuze,dar am citit pe fuga,era noaptea tarziu,am vazut acum si eu greseala [bang] multumesc [asia] [pup] carmen [mamica] de Adelina Ioana 16.04.2010 si adolescent Paul Florian 13.09.1993
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

azi am fost la servici si mi-am depus cererea de reincepere a activitatii,acum astept raspuns de la patron...stau ca pe ghimpi.sper sa fie un raspuns pozitiv.daca am raspuns negativ este bine pentru adelina,voi sta cu ea acasa,daca am rasp.pozitiv este bine pentru mine financiar[pk] oricum iese bine...offf,ce ma incurajez eu singura [bang] carmen [mamica] de Adelina Ioana 16.04.2010 si adolescent Paul Florian 13.09.1993
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stanucel suntem casatoriti de aproape 12ani. Anul asta fac 10 ani vechime in munca... Monis Ma bucur ca a iesit bine controlul la prima firma. Tinem pumnii in continuare si zic si eu ca Pirelia(parca ea a zis), daca practica se face in mod organizat poti solicita facultatii o adresa oficiala care sa cuprinda numele studentilor si eventual serie CI semnata si stampilata de Decan. Cei de la ITM pot astfel verifica identitatea studentilor aflati in practica. Daca vin individual in practica ar fi bine sa aiba la ei o legitimatie/carnet de student si eventual o cerere aproabata si inregistrata la voi prin care li se aproba sa faca practica. Noi suntem obligati sa primim studentii din universitatea de profil in practica dar nu i-am intrebat nicioadata pe cei de la MRU daca se trimit si ceva adrese, tabele etc. Noi insa suntem institutie publica... mami fericit de Danut 28.10.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monis si pe mine m-a impresionat tare povestea lui Sebastian. Printre lacrimi il tot pupam pe Danut si el saracu se uita mirat la mine. E groaznic si multumesc lui Dumnezeu ca am un copil sanatos. Mi se face rau cand citesc astfel de lucruri [q] si nu pot sa nu ma gandesc la tragedia saracilor parinti... mami fericit de Danut 28.10.2009
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...