Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste! (775)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mica la sinevo ma duc, ca decat sa mai pierd banii pe drum pana la Bucuresti si timpul si mi-i sa nu racesc la picioare ca eu sunt tare sensibila cu frigul la picioare si am inteles ca si asta e un mic semn de trombofilie. Ai pm Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Iulia si eu sunt bine, doar ametesc cand stau mai mult in picioare, sau cand citesc mai mult dar in mare e bine. Alex multumesc mult, deocamdata fac profilul 2 nu mai am resurse deocamdata, mai am niste facturi de platit si asigurari la masina asa ca mai vad luna viitoare. Cred ca nu are nimic daca nu le fac pe toate odata nu? Daca e musai fac un efort si imprumut sa le fac odata. Miercurea viitoare ma duc ca atunci recolteaza. [pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Miha, tu in ce data ai facut laparo? Aspenter (75 mg) 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

wow....m-ati uimit[olala][q][olala].......nu ma asteptam sa primesc atatea raspunsuri[olala][flo][flo] multumesc[flo][flo]..........trebuie sa "diger" bine informatiile de la voi, si asta mai tarziu ca acum sunt la munca si nu prea pot M-ati pus pe ganduri cu endometrioza[:-@][:-@].....trebuie sa caut pe google ce inseama.... Din copilarie am avut usturimi mari la urinare, tin minte ca ma tinea bunica cu fundul deasupra lighenului cu apa fiarta ca sa nu mai plang, si nici pana in ziua de azi nu mi-a depistat nimeni cauza, iar controale am facut cu zecile..... Xdidi am incercat acum 2 luni ,cu calmant, si am ajuns a doua zi la injectii intramusculare ca nu mai puteam nici sa respir de durere, asa ca luna asta sper sa rezolv intr-un fel problema.....mai am vreo 10 zile pana la ovulatie O sa caut totusi sa ajung la Filantropia , pt ca am fost acolo in vizita la o mamica si mi-a placut Cand am nascut eu , acum 2 ani jumatate , (la Cantacuzino) , m-a terminat psihic, am facut cadere nervoasa , mi-am pierdut laptele[q]...copilasul meu era la incubator , o hraneau prin gavaj, mie imi explodau sanii dar nu iesea nimic, eram inconjurata numai de "fuste colorate" care mancau seminte langa pat[bang].....nimeni nu m-a ajutat in vreun fel, nimeni nu mi-a zis ce are copilul meu........poate daca vreo neonatoloaga mi-ar fi zis" stai mama linistita, copila ta este bine, doar putin mai mica, si asa este normal sa stea in incubator.....etc" atunci sigur as fi fost linistita, dar eu am stat 7 zile in jeg si am plans cu suspine pe holuri, de i-am terminat si pe ai mei.......Si toate aste mi s-au intamplat desi am dat bani multi[bang][bang] tuturor La sarcina viitoare sigur o sa fiu mai linistita! Si vreau un medic care sa-mi ofere incredere, sa aiba timp si pt mine! [mamica] fericita de [copil]ranjita Maya Andreea ( oct-2009)[olala] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=145097"]Povestea nasterii printesei cu ochi albastri[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q"]Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni eu am facut vineri laparo eram in ziua 7 a ciclului. Tie nu ti-a dat antibiotic? Eu cred ca si de la asta ametesc, ca adevarul e ca nici nu ma alimentez bine, parca nimic nu imi trebuie. [pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Moni eu am facut vineri laparo eram in ziua 7 a ciclului. Tie nu ti-a dat antibiotic? Eu cred ca si de la asta ametesc, ca adevarul e ca nici nu ma alimentez bine, parca nimic nu imi trebuie. [pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
pune mana si mananca vrei bataie [mai] incearca sa iei multivitamine efervescente macar vrei sa ajungi la spital pe perfuzie cu glucoza.... mai mai dar eu nu pot sa te amenint ca-mi pare rau de tine [flo] dar te spun la sot [:D] [pup] sa aud de bine da .. fara stari de rau Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Mica la sinevo ma duc, ca decat sa mai pierd banii pe drum pana la Bucuresti si timpul si mi-i sa nu racesc la picioare ca eu sunt tare sensibila cu frigul la picioare si am inteles ca si asta e un mic semn de trombofilie. Ai pm Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
am inteles. tin pumnii sa fie bine! sa stii ca si eu am probleme cu frigul la picioare, dar nu mi-a iesit nimic rau la analizele de trombofilie. [pup] ai PM. Mica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxy-ana, fata aia e o idioata! Din pacate, multi idioti fac copii (aia care ii parasesc)! Asta e una din replicile tampite si aia cu " esti rea, de aia nu faci copii"[:D]. Te inteleg si te sustin. Puteti incerca niste naturiste. Mihaela, nu are nimic, faci cate analize poti si le grupezi cum vrei. Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot 3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 9 s (a 3-a sub tratament cu Clexane) Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 1/zi, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Acid folic 1/zi, Vitamina E 1/zi (primele 10 zile ale cm) [ruga] pentru [copil] sanatos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...