Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste! (775)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui xdidi
moni prima operatie am facut-o clasic si a doua laparo, dupa prima am fost bagata la menopauza cu injectii cu depo-provera si vre-un an si 3 luni n-am mai avut menstra , deci ioc ovulatie, iar dupa laparo am incercat 3 luni si apoi am bagat ac-urile recomandate sa-mi reglez menstra...insa ce sa zic dupa laparo si cele 3 luni am avut ovulatie si glera cum zici tu , ceea ce pana atunci nu cred ca avusesem, n-am sesizat....cat despre ovulatie intarziata se prea poate sa fie de la interventie...totusi ai trecut printr-o operatie si se mai regleaza unele altele, plus ca acum respira si oavrele[:D] ce stadiu ai avut de endo? si ce tratament ti-a prescris? si asta e prima ta operatie? scz daca ai mai scris eu am pierdut ceva capitole si incerc sa ma adaptez[:I] mai intai fa ceea ce este necesar, apoi ceea ce este posibil si vei realiza imposibilul
mai nu mi-a zis nimic de stadiu trebuia sa intreb? e prima laparoscopie/prima operatie de orice fel, prima internare, prima branula etc. [:D] da, cred ca o sa conteze, ca aveam si pe ovare, bietele de ele offfff Aspenter (75 mg) 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare [:)]... am vrut sa zic buna diminneata[:I]. Numai ce m-am trezit din somn,la pranz mi-e era asa de somn si am dormit [nani], strans si dulce, ca un bebelush[:I]. Camcris[pup][:)] ... nu stiu ce sa cred. Nu mi-a venit. Acum stau in pat intinsa ca doar asa imi trece durerea de burtica (e usoara), dar mi-e frica sa nu-mi inceapa iar crizele alea mari de dureri, si stau cat mai linistita. Daca stau in picioare incepe sa ma doara si mai si ametesc si greata. La cum ma doare(azi au inceput durerile), juram ca azi vin uratii, dar vad ca nici urma de ele[alcool].Mi-a curs doar o pata rozov-portocalie. Mai astept, poate au sa apara mai spre seara sau maine. Nu am facut testul[hopsieu] Va doresc o seara frumoasa[flo]. Azi e asa de frumos afara, primavara adevarata[:)] __________________________________________________________________ [url="http://lt1f.lilypie.com/o01Cp1.png"]Dragonelul meu[/url] Cu ajutorul lui Dumnezeu voi fi [gravired] Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu germana, incetishor merge inainte, cu pasi lenti. [:D] __________________________________________________________________ [url="http://lt1f.lilypie.com/o01Cp1.png"]Dragonelul meu[/url] Cu ajutorul lui Dumnezeu voi fi [gravired] Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele....am fost la doctor si...am venit cu mai multe intrebari decat am plecat; am facut eco intravaginal(parca asa ii spune)se vedea un punctulet dar nu era ceva foarte clar din spusele medicului si nu era asezat unde trebuia....Concluzia ma duc iar sapt viitoare la un eco si a spus doctorita ca atunci trebuie sa se vada sigur, ca m-am dus prea devreme)..mi-a dat utrogestan sa ajute un pic la fixare), nospa ,acid folic si materna. Eu am avut ultimul ciclu pe 6 februarie si si prima confirmare(test pozitiv pe 5 martie). Am venit un pic dezamagita...m-am dus glont la farmacie si mi-am luat tratamentul si un test de sarcina9desi mai am vreo7 pozitive) am facut testul si a iesit imediat pozitiv clar........[olala] Fetele...eu ce sa mai inteleg.....ma grabesc eu, oare? vreau ca totul sa fie bine........va pup astept sfaturi...va multumesc mult.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...