Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * (94)


Recommended Posts

Neatza[flo][pup]

Rain felicitari[flo][pup][pk]sa ai o sarcina usoara in continuare si o bebelina sanatoasa!!!Auzi,da mama prietenului Moatzei este la fel de relaxata ca si tine in ceea ce priveste relatia lor?[:-@][:D]

Kim felicitari[:D]....asteptam filmuletul cu Luka si pisica[pk]

Cristalina insanatosire grabnica[flo][pup]

Mandra mea a avut o revelatie aseara:daca Eva nu ar fi muscat din marul cunoasterii azi am fi umblat tot dezbracati[:D] si da-i variatiuni pe tema asta pana pe la ora 11[alcool]

hai sa avem o zi faina[flo][pup],care aveti un piculetz de soare trimiteti si la ieshi

 

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ha, Kim, la mai mare...[:D] pai cum ce sa-i spui copilului - pur si simplu ca pisica o sa aiba pui... Cu seimntele cumparate - uita-te pe plic, trebuie sa scrie daca sa pui rasaduri sau nu. In principiu toate florile de vara pot fi insamantate direct afara (depinde de specie, dar in general din martie pina in aprilie) - doar ca vor inflori mai tirziu; daca pui rasaduri in casa, le muti in curte pe la inceputul lui mai si o sa ai deja plante maricele, cu sanse sa-ti infloreasca frumos! (e drept ca nu mai stiu seminte de care fel ai luat...). Iarba se insaminteaza in aprilie - mare atentie ca in primele 2-3 saptamani sa o udati foarte bine! [pup]

 

Cristalina - sanatate multa!

 

Eu ieri nu am putut sa vad pozele Roxanei - ma duc acum!

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

Gradina 2012

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

haha tare KIm - felicitari! sa vezi cand oti avea pisoi ca nu stiu cum scap sa nu luam unul....

Ioana - frate ce gandire avansata are Maria. si chiar gandeste chestiile astea. se vede ca n-are numai bakugani si lego in cap [:)]

Cristal, da, pacat ca nu se aude cum canta "saniuta fuge" si "moooos cacccciiiiiun!! ... cadouri!!" [:D]

Gabi, de abia astept sa ma delectez iar cu pozele gradinii tale... [:)]

ma duc la munci

sa aveti o zi minunata!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Va multumesc! Am nimerit tratamentul, a cedat de la prima doza [:D]

Numai ca acum am niste stari de greata si ma doare in partea dreapta sub coaste (poate mi se pare[:D]).

 

Olivia, hai sa-i fie de bine [:D]..."si ea a stat!" ...super![pk][:D]

 

Ioana, o galeata de soare de la mine!

Supertare Mariuca de la Ieshi. Maria mea nu stiu cand o sa ajunga la subtilitati din astea logice...[:D]

 

Gabi, si eu astept sa faci multe poze cu gradina!

 

O zi frumoasa sa avem!

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fusei sa o iau pe mandra de la scoala. Am reusit sa vorbesc cu invatatoarea (ca de vreo 2-3 saptamani nu se mai intra in scoala asa ca nu prea aveam feedback...)

Pai Maria mea azi si-a desenat cu cerneala niste omuleti pe degete, si s-a apucat (ea sta in prima banca acum) sa faca un feld e teatru ...ofof...

Cica sa-i distreze pe copii...ca erau tristi![alcool][:I]

 

Doamna zice "probabil e de la schimbarea orei!". [alcool][:D]

 

Asa ca azi Barbu statea in "Botosan" si Bucurestiul era un "orasi" frumos...[bang][alcool] Pai daca a avut treaba sa faca teatru...

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monicule daca nici la vara nu le facem cunostinta la copii...asa de mult seamana..ca mor de curiozitate.. impreuna..ce iese???[:D]

 

in alta ordine de idei...ma simt ca intr-un filme Hitchcock [:D]..pe la toate usile si geamurile (chiar sus pe pervaz) stau ..motani!!!![alcool]..nu-i gluma..ne-au imprejmuit![:D]..vorba lui Luca ..cred ca vor s-o cucereasca pe Raya!..iar motanii disperati au inceput sa-mi alerge si pisica mica care nu pricepe ce i se intampla[:D]..asa ca am bagat-o iar in casa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

super tare e Maria ta Cristal [bis] [bis]

Kim, saraca pisicuta :( sper sa inteleaga motanii ca nu mai e loc pe la voi :-) dar cred ca Luca se distreaza vaznd atatea feline pe la voi :-)

 

Giulik si a scris rezultatele in carnet de la concursuri: excelent la canguras si III la euroscolar, dar nu e sigura ca nu erau invers :-)))

invariabil aseara a facut scandal ca dc nu iesim in parc, desi era obosita rupta, la ora de dans fac cate o incalzire de ies storsi :-)))

 

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce-mi place de cele doo Marii [pk]

Vazut pozele, Rox sunteti tare frumosi [olala]

Kim tare faza cu motanii [:D]

Uff ce primavara a venit pe la noi... si m-am uitat in ziar si in we iar vine frigul... bleah nu se mai termina odata :(

La noi e vacanta de Paste saptamana viitoare, iar eu care aveam un gand sa-mi iau liber am cele mai naprasnice sedinte... poate de joi reusesc sa scap tot ar fi ceva

pupam

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani,Roxan,[flo][flo][flo][flo][flo][flo]...cu intarziere se mai primesc felicitari?Ca io cant de cateva zile un cantec tare la moda in ultimul timp si care l-as intitula...UNDE naiba-i timpul meu...???Da tu cu ceva trascau...n-ai sarit la interval...un murfatlar...Ca mancaruri am vazut....da ceva de udat gatu kanci.io care le si beau...numa trascau vad dinaintea ochilor[:D]!

Kim...ai pus-o...la anul esti strabunica[:D]...pune mana pe dvd-uri...macar sa ti se duca vestea...strabunica musculoasa!

Mey,,,in clubul gradinareselor...nu intru...ca am un defect din nastere....nu-mi plac florile[8D]!!!Si cele pe care le primesc...se usuca ptr. ca uit sa le pun apa....in timp s-au sesizat si colocatarii si nu mai aduc flori...da nu zic nu la vreun parfum ceva....[:D]!

sa nu uit...Rain...felicitarile mele...intre copiii mei sunt 10 ani...daca ar fi sa dau timpul inapoi...as fi facut diferenta asta mult mai mica...nu merge de nici o culoare...unul pleaca la disco...celalalt miorlaie ca vrea si el[bang]...cica ...sa nu cumva sa-l pupe vreo fata[:D] si sa nu fie el pe faza!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Nicole felicitarile mele !!! [flo]

 

ema intre mine si sora mea a doua sunt 10 ani si ne intelegem excelent ... de pe la 18 ani ai ei [:D] nu mai spun ca la a treia am contribuit activ la cresterea ei, de ieseam pe strada cu carutul si babele sosoteau oripilate in spatele meu "ia uite copila aia are copil mic !!" [:-)))] acum suntem 3 femei mature si ne intelegem si sprijinim reciproc...deci merita per total.

 

azi fi-miu al mare ma intreaba "de ce l-ai mai facut si pe Mircea? Nu-ti ajungea unul?" (Mirciulica tocmai ii devastase un castel de lego) iar alta data imi spune "eu nu mai vreau sa-l am pe Mircea frate, eu si cu Mircea divortam!!" [:-)))] si ala mic din celalalt colt al camerei ii raspunde ranjind "ba nu divortam, eu nu vreau" [:-)))] adevarul este ca al mic il vaneaza pe al mare, sa nu cumva sa miste ceva fara el...apropos' pe mine ma enerveaza ca au aflat inca de la gradi, cu lux de amanunte ce inseamna sa "divortezi", Vic mi-a si spus ca el crede ca noi suntem "foarte potriviti " si ca spera sa nu divortam niciodata (dar m-am enervat ca folosit cuvantul "sper" in loc de "sunt sigur"...)

 

 

Andries

 

mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!!

uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...