Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * (94)


Recommended Posts

asta cu increderea ... nu e buna nici prea multa.

Giulik acum seara si a declarat drgaostea eterna: se iubeste cel mai mult din lume si pt ea insasi e cea mai frumoasa ...

a apucat o pt ca a mintit o o colega cu ceva f important si anume ca Vlad ii declarase ei (colegei) ca e cea mai frumoasa din clasa. Giulik a spus ca e minciuna gogonata :-))) pt ca Vlad in veci n ar vorbi cu una de cls I :-)))

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

-----------------------------------------------------------id="red">

[foto]Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1 id="red"> [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata!

 

Si Matei a gresit tot din neatentie la cea cu 13 16 19, a continuat cu 21 si cand i-am spus s-a inrosit :)

Eu sunt multumita tot din motivul ca este un copil bun, ii merge mintea dar ii mai zboara pe campii, e pus pe sotii si glumet, deci va fi un om normal...si sper eu descurcaret. Este cel mai activ din clasa la oral, aici am lucrat de mic cu el, recunosc, pentru ca la mine autoeducatia a functionat dupa 30 de ani :(.

 

Am cautat pe Net poze cu tocilari, stiu ca sunt dusa cu capul, dar chiar nu vreau sa ajunga un ciudat :)

A lucrat toate testele pentru clasa I din culegerea Florica T.Campan, ce sa spun, ca la unele nu sunt nici eu sigura, de exemplu:Cate cifre se folosesc la paginarea unei carti cu 18 pagini.

Se poate sa fie 10, deci toate numerele de la 0 la 9 utilizate sau 27 daca numeri toate cifrele din componenta numerelor de la 1 la 18... Ce spuneti? :)

 

 

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mneatza, fac cap nou

Rob, fix asa a facut si Giuli, 19,21 :-)

eu vi am zis motivul bucuriei mele porcesti :D

revin cu linku`

 

 

 

 

[pk][pk][pk] am reusit :-)))

 

 

_________________capitolul-nou-noutzid="blue">id="size4"> [:D]

 

 

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

-----------------------------------------------------------id="red">

[foto]Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1 id="red"> [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...