Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 (776)


Recommended Posts

Fetelor eu am baut cafea,mai iau una de la voi. Miky multumesc pentru raspuns,atunci o sa fac test luni dim-cine poate sa modifice pe prima pagina in 31 martie in 26 martie.Sunt cam "neoptimista" ca prea ar fi frumos sa fie adevarat dar ce sa-i facem,asta e viata. Am teste ieftine de pe ebay cu sensibiliate 25ui,nu cred ca fac prea mare risipa daca stric unul pe zi pana vine monstrul[:D] sau pana isi arata fata bebeloiu[bibe] ------------------------------------------------------------------------------------------ Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna sa va fie toata ziua,nu numai dimineata. Referitor la ce s-a discutat ieri si eu am probl asta cu intrebatul impertinent:"Ai copii?Cand faceti copii?La voi nimic?" [:-@] Imi vine sa le sparc capul la toti,nu pot sa sufar intrebarile astea [bang],plus ca in ultimul timp aud numai de proaspete gravidutze in jur si chiar si mama ma enerveaza de multe ori cand ii zic:"Auzi,cutare a ramas gravida...ea:"foarte bine si lasa k voi dormiti!" Nici nu-i mai zic de nimeni,stie ca noi avem probleme,de multe ori ii zic:"si eu sa stii ca imi doream demult,dar daca sunt probleme..." si daca mai zice asa ii spun ca ma deranjeaza modul asta de a-mi reprosa!Oricum noi suntem foarte apropiate,pot sa-i zic mamei orice,dar sa-mi vorbeasca asa...nu-mi place! Acum despre mine:eu sunt azi z30,de ieri au inceput crampele(de CM cred) si sanii tensionati,insa nici urma de rosu.CM-ul meu are 32-34z. Deci sa mai asteptam.Poate vine maine...poimaine sau poate nu mai vine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu azi sunt libera,mi-am luat si ieri liber de la 16h am plecat,l-am luat pe copil de la ma-sa si pe ea am lasat-o in locul meu [pk] Pai nu tb sa-l vada si sotul pe ala mic?Ca doar a venit in vizita [:D] I-a placut de el,cred k l-a si pupat [olala] Sa va mai zic k l-am pus la wc sa faca pipi si nu-i trasesem bine pantalonasii si chiloteii pana jos si a facut pipi pe ei?Apoi tot el imi arata:"Ute ce a fucut Mario?" [:D][:D][:D] Bine k am feon profi si in 5min erau uscati,intre timp el:"Usuca bine cuotzii u Mario!" [:-)))] si dupa ce s-au uscat nu mai vroia sa sa imbrace,era in fundu gol,zicea ca asa merge el pe strada cand plecam la mami [pk][pk][pk] Se uita la putza si zicea:"Eu am putza tu nu ai!!!" [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Scz [offt] dar am vrut sa va binedispun,sa lucrati mai cu spor [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Eu ma gandeam ca am patit eu ceva si nu pot deschide forumeala. Ana lasa ca e bine, copii spun la lucruri de te lasa masca. Eu astazi nu ma simt prea bine, nu stiu ce am dar nu imi convine nimic, mie greata cred ca de la duphaston, trebuie sa ma duc sa imi fac asigurarile la masina si nu am chef ca nu prea am bani destui, as vrea ceva de mancare dar nu mai vreau, ati inteles voi sunt intoarsa de la tata azi asa ca sa nu imi iasa cineva in cale ca sa nu imi dau drumul. Am un chef sa ma iau de soacra, de abia astept sa o vad, sambata duminica, cand stiu sigur ca o sa se dea pe langa mine si o sa ma intrebe ce fac iar eu cu frumosul o sa ii zic sa trecem mai departe sa nu ne facem ca ne pasa una de alta ca oricum nu mi-a dat nici macar un telefon nici cat am stat la spital nici dupa ce am iesit pana in prezent. Na ca m-am descarcat la voi. [pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daca m-ati lasat sa vorbesc singura m-am suparat si mi-am facut curaj sa plec in oras, vorbim mai tarziu. Moni si pe mine ma mai deranjeaza gauricile, in schimb aseara am facut dus si am dat cu crema de galbenele si vad ca am scapat de mancarimi ca ma manca toata burtica, am facut si o alergie la leucoplast. [pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua la fete!!!![pup][pup][pup][pup] Sa stiti ca mi-ati lipsit! Mihaela Am revenit de duminica seara in zona, dar ieri am avut o zi plina la munca si nu am putut intra...v-am citit, dar nu am putut raspunde. referitor la discutia asta cu "tu ce faci, nu faci copii?"....inainte ma consumam foarte mult...mai ales dupa ce pierdusem sarcina, dar acum m-am calit si le raspund: toate la timpul lor. am avut o perioada foarte aiurea(imediat dupa pierdere)...am in birou cu mine o doamna care a facut al doilea copil la 40 de ani si toata ziulica imi vorbea de bebele ei...ca face,ca zice ca nu stiu ce...incercam sa-i dau de inteles ca ma doare, dar ea nimic. acum s-a potolit, sau oricum nu o mai iau in seama. o sa fie si la noi bebe! trebuie! pentru ca luptam si pentru ca ne avem alaturi una pe cealalta! pentru mine face enorm de mult faptul ca pot impartasi niste ganduri cu cineva care stiu sigur ca ma intelege! acu vroiam sa mai intreb ceva...ziceau fetele de un "tratament" cu vin rosu...parca asa retin, eu am intrat mai tarziu la voi si nu stiu exact reteta...se poate sa imi ziceti si mie? multumesc anticipat! [pup][pup][pup][pup] la toate si o zi insorita va doresc! Mica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Daca m-ati lasat sa vorbesc singura m-am suparat si mi-am facut curaj sa plec in oras, vorbim mai tarziu. Moni si pe mine ma mai deranjeaza gauricile, in schimb aseara am facut dus si am dat cu crema de galbenele si vad ca am scapat de mancarimi ca ma manca toata burtica, am facut si o alergie la leucoplast. [pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
eu am doar mancarimi vagi singura problema - e galma asta de sub buric...dar oricum apas si cu inchizatoarea de la pantaloni si cred ca de aia am facut galma vanata Aspenter (75 mg) 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...