Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 (776)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bravo Kitty,ma bucur pt tine.

Prolactina asta marita e de obicei intalnita in endo?

Am auzit de multe cazuri de endo cu prima analiza aiurea fiind prolactina marita.

Miha eu sunt asa somnoroasa de la duphaston,o gramada de reactii adverse are...

Mica,kmy welcome back!

[pup]

 

------------------------------------------------------------------------------------------

Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kitty-27
buna fetele!!!!eu astazi sunt fericita...mi-am luat analiza de prolactina si de la 1377 cat am avut data trecuta am acum 159...[olala][olala][olala]deci tratamentul a dat roade..aspiranta optimista
align="right" id="quote2">Bravoooooooo Kitty, ma bucur mult ca a mai scazut!
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi3 Inseminari nereusiteid="size1">id="teal">id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dana0000
Bravo Kitty,ma bucur pt tine.Prolactina asta marita e de obicei intalnita in endo?Am auzit de multe cazuri de endo cu prima analiza aiurea fiind prolactina marita.Miha eu sunt asa somnoroasa de la duphaston,o gramada de reactii adverse are...Mica,kmy welcome back![pup]------------------------------------------------------------------------------------------Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(
align="right" id="quote2">Dana nu stiu daca este o regula sa ai prolactina marita eu de exemplu o am in limitele normale si am endometrioza.
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi3 Inseminari nereusiteid="size1">id="teal">id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutarre fetelor,

moni si pe mine tot buricul a fost singurul cu prb, e mai sensibil locul si pe acolo ti-a bagat si gazul si camera pe care a tot manevrat-o...deci e normal sa mai doara, insa trece rpd si stai cu cev alejer la burtica...

kitty sa dea Domnu sa fie asta probelma si sa ramai rpd...o sa-mi mai repet si eu hormonalele de z3 cu toate ca la mine ies proaste din start...insa mai testez si eu una alta ca prolactina la mine a fost ok tot timpul la mine fsh-ul e star!!!

fetelor , maine ma duc la eco...sper sa nu fi crescut monstruletu'... va spun maine[pup][pup][pup]

 

mai intai fa ceea ce este necesar, apoi ceea ce este posibil si vei realiza imposibilul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dana0000
Bravo Kitty,ma bucur pt tine.Prolactina asta marita e de obicei intalnita in endo?Am auzit de multe cazuri de endo cu prima analiza aiurea fiind prolactina marita.Miha eu sunt asa somnoroasa de la duphaston,o gramada de reactii adverse are...Mica,kmy welcome back![pup]------------------------------------------------------------------------------------------Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(
align="right" id="quote2">multumesc dana...si de ex la mine da..este asociata cu endometrioza..de cand mi-am facut prima analiza de prl n-am avut sub 1000..si de atunci mi-a spus dr ca sunt suspecta de endo...si asa a fost..[pup]aspiranta optimista
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...