Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 (776)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetelor, pot sa fac rost de pregnyl de la cineva din anglia

desciere produs mai jos:

 

Pregnyl (Hcg) 1 Ampoule 5000iu contains the active substance human chorionic gonadotrophin (HCG). Every ampoule contains 5,000 international units of hCG. The action of Pregnyl is similar to that of the natural luteinising hormone (LH), which is necessary for the production of sex hormones, the growth and development of egg cells in the females and for the production of sperm in the males. This is a prescription only product.

 

pret: 80 lei / bucata

 

comanda minima: 10 bucati (o sa comand si eu)

 

e o ocazie ca vine cineva din anglia pe 31.03.201

deci trebuie sa ne miscam repede

 

astept comenzile voastre

 

mai transmiteti si voi mai departe pe topicurile pe care mai postati

poate sunt si alte fete interesate ca stiu ca nu se gaseste

nici eu n-am gasit cand am cautat

am luat ovitrell cu 150 lei cel putin...

 

astept comenzile voastre

 

daca mai aveti si alte comenzi speciale imi ziceti sa intreb daca gaseste si poate aduce

 

Aspenter (75 mg) 1/zi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni imi poti spune cum reuseste,are reteta?

Eu gasisem in UK pe www.chemistdirect.co.uk la mai putin de 5 lire fiola de 5000ui dar trebuie reteta altfel nu merge.Are cine sa imi ia din UK doar ca nu lucreaza legal si nu poate merge la un medic sa ii dea "prescription".

As zice sa imi comanzi dar dupa ce vad rez testului de sarcina de sapt viitoare.Pana cand trebuie sa dai comanda?

 

[pup]

 

------------------------------------------------------------------------------------------

Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni stii cumva ce termen de valabilitate are?

ma tenteaza si pe mine dar nu stiu exact daca o sa fac stimulare luna viitoare si daca ar avea un termen mai lung e bun de luat o fiola sa fie acolo.

Voi stiti ceva daca ma duc in ziua 10-12 la eco poate sa imi mai dea atunci ceva pentru stimularea foliculilor sau deja e tarziu?

ca doctorita prima data a zis ca facem o stimulare si dupa a zis sa merg la eco pe natural si vedem atunci pe loc.

[pup][pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dana000, vreau sa te intreb si eu in legatura cu ce spuneai despre amica ta cu uter bicorn care a dus sarcina la termen. mie ultima data cand am fost la control (acum 2 sapt) doctorul mi-a spus ca am uterul putin bicorn, apoi m-a intrebat daca la nasterea anterioara copilul a fost pelvin? i-am spus ca nu si pt ca nu a parut ingrijorat de asta nu am mai bagat de seama. dar acum cand am citit ce ai zis tu de uterul bicorn am cautat putin pe net si este de fapt o malformatie congenitala, deci de ce ma intreba el pe mine daca copilul a fost cu capul in sus??? nu mai inteleg nimic. ma puteti lamuri voi cumva? iar daca am avut deja o sarcina dusa pana la termen (si chiar peste) mai prezinta uterul acesta o problema pt o alta sarcina???

 

mami de [copil] ( iulie 2010)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
fetelor, pot sa fac rost de pregnyl de la cineva din angliadesciere produs mai jos:Pregnyl (Hcg) 1 Ampoule 5000iu contains the active substance human chorionic gonadotrophin (HCG). Every ampoule contains 5,000 international units of hCG. The action of Pregnyl is similar to that of the natural luteinising hormone (LH), which is necessary for the production of sex hormones, the growth and development of egg cells in the females and for the production of sperm in the males. This is a prescription only product. pret: 80 lei / bucatacomanda minima: 10 bucati (o sa comand si eu)e o ocazie ca vine cineva din anglia pe 31.03.201deci trebuie sa ne miscam repedeastept comenzile voastremai transmiteti si voi mai departe pe topicurile pe care mai postatipoate sunt si alte fete interesate ca stiu ca nu se gasestenici eu n-am gasit cand am cautatam luat ovitrell cu 150 lei cel putin...astept comenzile voastredaca mai aveti si alte comenzi speciale imi ziceti sa intreb daca gaseste si poate aduceAspenter (75 mg) 1/zi
align="right" id="quote2">Monique77 scrie clar dupa descriere "this is a prescription only product", adica in romaneste se elibereaza doar pe baza de reteta. aici lucrurile stau cu totul altfel decat in Romania: medicamentele care se elibereaza pe baza de reteta sunt DOAR pe baza de reteta, nu iti va putea obtine nimeni medicamentul doar mergand la farmacie si cerandu-l. vei avea nevoie de o reteta din pacate...mami de [copil] ( iulie 2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...