Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 (776)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Miha, Velvet va tin pumnii stransi sa va iasa bine analizele!

 


Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi

3 Inseminari nereusite

id="size1">id="teal">id="Tahoma">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Miky deja stiu ca o sa iasa bine analizele daca ma sustii tu.[pup][pup]Vai velvet cred ca ai dat si tu acum o gramada de bani, eu cel putin i-am dat pe rand, in 2 luni.[pup][pup][pup]Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
align="right" id="quote2">DA DA asa te vreau optimista [pk][pk][pk] o sa vezi ca totul o sa fie bine. Simpt eu asta [flo]
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi3 Inseminari nereusiteid="size1">id="teal">id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of fetelor ce mult trebuie sa cheltuim si sa induram noi ca sa ne vedem visul implinit.

Azi eram in oras si a venit o fata gravida dar nu parea, ca era foarte slaba si nici burta nu avea si a inceput a vorbi cu doamna de acolo ca a fost la eco si are fata si nu se poate obisnui cu ideea ca ea credea ca e baiat si altele, asa ca am rabufnit si i-am zis sa ii multumeasca lui DD ca e gravida si sa fie sanatos ca sunt altii care isi doresc foarte mult un copil si nu mai au pretentii la fata sau baiat, doar sa fie sanatos ce este.

Cred ca am cam luat-o tare si cand am iesit de acolo m-a busit si plansul, acum inca nu mi-am revenit, am o stare asa de ce ala? De ce nu si la mine?

Sper ca voi sa ma intelegeti.

[pup][pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...