Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 (776)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Miha te cred ca si eu fac la fel.Sotul zice ca sunt rea dar ma oftic.

Stiu ca nu trebuie sa judec dar nu ma pot abtine.

Pe Yna am vazut-o la odiseea de nov-dec, am spionat un pic si am vazut fetele noastre acolo:Yna,Luciana2008,Valicutza,Ipopica,Gina[pup]Ce frumos...[:D]

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------

Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, a mai folosit careva dintre voi test de ovulatie pe post de test de sarcina??? Sa vedeti ce am facut: am cumparat si eu testele acelea ieftine de pe ebay cu 7 lire. azi sunt z10 dpo. ieri in ziua 9 testul de sarcina a iesit negativ. azi in ziua 10 de dimineata am facut test de sarcina cu prima urina. l-am mai urmarit sa vad ce se intampla dar intre timp faceam si altceva, iar cand m-am uitat la lumina la min 12 (zice sa nu se citeasca dupa 10 min) mi se parea, dar doar mi se parea ca s-ar vedea acolo o linie. tot nu am stat linistita, si pt ca aveam mai multe teste de ovulatie am incercat unul, dar dupa 4 ore dupa ce am facut testul de sarcina. la testul de ovulatie a aparut a 2a liniuta slaba, genul de liniuta pe care daca ar fi aparut pe un test de sarcina as lua-o drept clar pozitiv. voi ce ziceti??? ma ajutati cu pareri?? multumesc!!!

 

mami de [copil] ( iulie 2010)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mya am facut si eu test de ovulatie aproape de ziua cand trebuia sa vina monstrul si a iesit cum zici tu negativ -cu linia de test vizibila mai slab.

Acum nu stiu ce sa-ti zic,mai bine faci un beta sa fii sigura.[pup]

 

------------------------------------------------------------------------------------------

Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor scuzati absenta dar a fost motivata

am avut niste stari nu prea bune

am avut dureri foarte mari de ovare asa cum nu mi s-a mai intamplat pana acum si inca nu eram la ovulatie, am vrut sa merg la spital dar....

 

voiam sa va zic ca vineri merg la medic, la o d-na dr la care nu am mai fost pana cum

sper ca o sa gaseasca o metoda sa ma ajute

 

miha si eu eram la fel cand am facut analizele de trombofile

abia asteptam sa aflu raspunsul cu atat mai mult cu cat eu am avut doua sarcini oprite in evolutie fara vreun motiv cunoscut pana atunci

tin pumnii sa nu fie nimic pe acolo

 

multa bafta tuturor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor ce liniste pluteste pe aici.

Mya eu nu as crede in testele de ovulatie, este o speranta dar mai bine mai astepti cateva zile si iti faci unul de sarcina.

Lore iti urez inca odata bafta la doctor.

[pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna fetele

 

Mya, nu vreau sa-ti dau sperante false, dar si la mine un test de ovulatie a iesit pozitiv, si chiar e sarcina (am verificat de curiozitate). Pe de alta parte, daca nu ma insel, Daena a facut aceeasi chestie la un moment dat, dar nu stiu daca tot susu pe bat, sau microscopul ei magic; la fel arata pozitiv, dar de fapt nu era nici un nici alta.

 

Dana, spioneaza, spioneaza; iti zic io ca se ia [pup]

 

Miha, Velvet, banii sa fie singura paguba cu analizele alea. [pup]

 

Lorenaaaa, de cand te pandeam [:D] Nimic interesant de comunicat, numai ca nu mai stiam nimic de tine [pup] Bafta vineri! Si raspunsuri / solutii.

 

[flo] pentru toate

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...