Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 (776)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor va rog spuneti-mi ca testele astea de pe e-bay nu dau linie de uscare dupa 5 min. Am mai facut un test de sarcina in seara asta si in 5 min s-a vazut liniuta f slab, dar destul incat sa o vad in lumina normala (si a vazut-o si sotul), azidimineata nu s-a vazut deloc, sau doar ff putin dupa 10 min. mai fac unul maine dimineata. mi-e teama sa sper...

 

mami de [copil] ( iulie 2010)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza si de la mine!!! ms de cafelutza daenaid="red"> si mai adaug si eu una pentru mai traziu!!!

[pup]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc fetelor de incurajari! sunt f emotionata. sunt aproape sigura ca e [bibe] am mai facut un test cu prima urina in dimineata asta si a aparut din nou liniuta, desi la aceasi intensitate cu cea de aseara, dar se vede. as fi crezut ca dupa 12 ore se va mai pronunta putin, dar deocamdata arata identic. eu am mai facut un test in z9 tot cu testul asta si nici vorba de liniuta, mai ales ca ieri si azi au aparut in interval, in exact 5 min le-am vazut. sper atat de mult sa nu mai plece bebele asta de la mine!!!

 

mami de [copil] ( iulie 2010)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetele!

 

Daena, Kmy multumim de cafeluta.

Kmy ce a mai facut verisoara ta? spre sa sunt bine amandoi.

Mya bafta multa sa fie bebe, iti tin pumnii!

Lore bafta multa la dr si sa dea Dumnezeu ca acest dr sa te ajute!

 

Eu am fost ieri la dr mea si am mai discutat de ce vom face mai departe, prin urmare voi mai face 2 luni monitorizare dupa care ma baga la menopauza pentru 3 luni, exact ca si Moni, dupa care vom mai face inca alte 2 luni monitorizare si daca nu iesi nici atunci ma indruma spre FIV, i-am propus sa fac histeroscopie si sono hsg dar nu a fost de acord cu nici una din ele, mi-a zis ca nu a vazut nimic neinregula la uter ca sa imi faca histero, ca am avut mereu endometrul bun si ca momentan nu imi face nimic in privinta asta, iar despre sono hsg mi-a zis ca pentru ea nu este relevanta acesta analiza mai ales ca am facut laparoscopia si ca trompele mele sunt permeabile.

 

Va [pup]

 


Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi

3 Inseminari nereusite

id="size1">id="teal">id="Tahoma">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...