Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste > 20 (776)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da velvet si faza e ca o luna e pierduta asta cu antibioticele. De azi am inceput sa iau si duphastonul sper sa nu imi dea stari nasoale. Niciodata nu am asteptat asa de mult ciclosul ca luna asta, sper sa vina sa treaca repede si sa si reusim luna viitoare ca altfel stiu ca nu se poate, decat sa fie bine. [pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pup fetele.Ce slaba e activitatea pe aici. Eu sunt la munca acum,cand toata lumea se relaxeaza [bang] La mine cred ca se apropie CM-ul sau nu stiu ce naibi am ca e ceva timp ma dor ovarele,burtica.Poate o fii vreo raceala,inflamatie,ceva,nu stiu. Asteptam saptamana vitoare sa vedem ce intampla [8D] Va pup sa aveti o duminica placuta [pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi face reala placere sa reintru sa va citesc , desi pentru urmatoarele 6 luni nu voi mai fi o aspiranta , ci doar o prietena a voastra , care se va emotiona de fiecare data cand vestile bune de la voi vor prinde glas aici. Va doresc sa aveti multa rabdare , putere si incredere in voi , pentru ca incertitudinile si frustrarile de acum , se vor oglindi in curand in imensa dragoste, care va va umple gandurile, inima de bucurie si ochii de lacrimi chiar si numai cand ii pronuntati numele: dragostea pentru copilul vostru! [pup][flo][pup] O sarcina pierduta la 6 saptamani , dar increzatoare pentru o noua sansa! Cand Dumnezeu iti inchide o usa , intotdeauna iti deschide o fereastra!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor! Anne ma bucur sa te revad,dar ce s-a intamplat?[pup] Am o intrebare: e posibil de la Ovitrelle sau duphaston sa fac pipi fff des? Eu nu cred ca am racit,nu ma ustura sau ceva doar ca simt nevoia sa fac des,ieri am fost de 7-8 ori[bang]Azi a fost mai bn,dar ieri am innebunit de cate ori m-am dus la susu[alcool] Cred ca e de la hormonii astia,voua vi s-a intamplat? [pup] P.S. :Vit D direct de la soare imi face asa bine,iubesc vremea asta de afara[:D] ------------------------------------------------------------------------------------------ Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dana0000
Salutare fetelor! Anne ma bucur sa te revad,dar ce s-a intamplat?[pup] Am o intrebare: e posibil de la Ovitrelle sau duphaston sa fac pipi fff des? Eu nu cred ca am racit,nu ma ustura sau ceva doar ca simt nevoia sa fac des,ieri am fost de 7-8 ori[bang]Azi a fost mai bn,dar ieri am innebunit de cate ori m-am dus la susu[alcool] Cred ca e de la hormonii astia,voua vi s-a intamplat? [pup] P.S. :Vit D direct de la soare imi face asa bine,iubesc vremea asta de afara[:D] ------------------------------------------------------------------------------------------ Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(
la mine duphastonul are aceste reactii , in zilele in care il iau adica z16- 25 , merg fff des la baie , cred ca si de la tine tot de la duphaston e . Tu ai inceput deja stimularea? pup , sa fie cu norocel[pup] Primavara incepe cu tine... http://www.fertilityfriend.com/home/3b9293 http://lt2f.lilypie.com/WYQpp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ralu ms pt raspuns,m-am linistit. Nu am inceput stimularea,am fost la monitorizare si mi-a zis ca s-a spart folicul si sa iau duphaston 10 zile.In ziua 10DPO o sa fac testul si daca e pozitiv o sa o sun.Daca e negativ o sun sa incepem stimularea[bang] Seara buna tututor! ------------------------------------------------------------------------------------------ Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...