Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste > 20 (776)


Recommended Posts

Cri eu nu am facut test de sarcina,doar de ovulatie.

Am zis sa nu ma apuc sa fac test de sarcina pana nu trec macar 10-11 zile. Daca e sa am vreodata un test pozitiv vreau sa fie real,desi ma batea gandul sa o ascult pe Gabi sa ma bucur si eu putin[pup]

Poate testul de ovulatie nu iese pozitiv dupa a8a zi de ovitrelle,eu asa credeam ca se comporta la fel ca cel de sarcina.

Fetelor voi ce stiti de hormonul LH in sarcina,cum evolueaza?

 

[pup]

 

------------------------------------------------------------------------------------------

Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

dana eu mare incredere nu am in testele de ovulatie, le-am folosit si eu odata pe post de test de sarcina si intr-adevar, cum spun unii, prin z 27 au inceput sa se pozitiveze pana in z30 cand erau pozitive si surprizaaaaaa mi-a si venit.[bang] asa ca nu imi explic cum functioneaza.

daca vrei mai multe amanunte, uite site-ul asta

http://www.peeonastick.com/opkhpt.html

sper sa-ti fie de ajutor![:)]

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------

2 ani de incercari trompe infundate hidrosalpinx bilateral

12/2011 laparoscopie

03/2012 IUI 1

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ralucaneagu
Dana , tu esti in Z22 ca si mine , nu?stiu ca am avut amandoua z1 pe 1 martie[flo]Primavara incepe cu tine...http://www.fertilityfriend.com/home/3b9293http://lt2f.lilypie.com/WYQpp2.png
align="right" id="quote2">Ralu da avem aceeasi data 1.03.2012[:D]------------------------------------------------------------------------------------------Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pup pe toate.Eu n-am servit cafea,ci cacao cu lapte [pofta]

Eu azi sunt z32,nici urma de CM,dar nu-i timpul pierdut,mai am de asteptat.Nu vreau sa cumpar test momentan,mai stau 1-2zile.Cum ultimele mele CM-uri au fost 33,35z deci [:-@]

Myaid="red"> sa fie bebe la tine.Ce simptome ai?

Eu am slabe dureri de burtica,intepaturi si sani mariti,tensionati.Deci cred k vine armata rosie!

Si totusi ma simt asa cam ciudat,de cateva zile la munca asa un somn ma ia dupa-masa,nu mai am nici un chef sa lucrez(o fi astenia de primavara sau altceva) [:-/]

Eu merg la putin shopping acum,ca am asa un chef de magazine,de cheltuit bani [bum][batetoba][harp]

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Moni, pe dr Petca de acum in colo o s-o gasim la Synevo pe Pache Protopopescu, mai este si la spital dar mi-a zis ca este mai bine sa merg acolo la Synevo.Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi3 Inseminari nereusiteid="size1">id="teal">id="Tahoma">
align="right" id="quote2">mie nu mi-a zis nimic dexspre noua locatiemi-a zis sa o sun dupa ce trec aceste 2 lunibine ai venit in clubul menopauzistelormacar haz de necaz sa facem....sper totusi sa nu fie nevoieAspenter (75 mg) 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...