Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste > 20 (776)


Recommended Posts

Mihaela, eu ti-am spus cum vad lucrurile intr-unul din capitolele trecute (si ce poti face prima data, si ce urmeaza). Nu stiu daca Lorena citeste pe forum... Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot 3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 9 s (a 3-a sub tratament cu Clexane) Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 1/zi, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Acid folic 1/zi, Vitamina E 1/zi (primele 10 zile ale cm) [ruga] pentru [copil] sanatos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Va pup fetele dragi. Eu am avut ieri o zi frumoasa,am lucrat pana la 14h apoi mai tarziu am iesit cu cumnata si sotul in parc,cum n-o mai facusem demult.M-am simtit foarte bine si am inceput sa ma cam razgandesc in privinta sotului,mi-am dat seama k asa cum e el totusi il iubesc [olala] Miky eu am facut hsg>mergi la radiologie,te pune pe o masa medicala(nu de gineco),te aseaza aproape de un capat al ei,iti introduce niste instrumente pe acolo(nu e dureros),injecteaza substanta de contrast,apoi te lasa singura acolo si iti face radiografie.Nu e nimic dureros,doar usoara jena,suportabila,iar daca ai trompe infundate am auzit k doare ceva.Totul dureaza cam 10-15min. Sper sa-ti fie de folos info asta. O zi insorita sa aveti cu toate. Va pupacesc pe toate [pup] [flo] [pup] [flo] [pup] [flo] [flo] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miky eu am facut histeroscopie, dar am facut-o acum odata cu laparascopia si nu stiu nimic ca eram adormita. Alex stiu ce ai zis tu de analize si iti multumesc ma gandeam ca o corup pe lore sa intre la noi. Ana imi pare bine ca te-ai distrat. [pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor eu maine am o luna de cand am inceput sa iau mastodinonul pentru prolactina marita si mai am un pic si termin sticla, oare se poate repeta analiza in timpul tratamentului ca nu as vrea sa mai cumpar o sticla, costa destul si ma gandesc ca poate nu mai e nevoie. [pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha nu ma pricep,nu stiu ce sa-ti zic.Ai putea sa intrerupi,sa faci analiza si apoi continui daca a scazut dar nu suficient de mult. Fetelor as dormi rau de tot,cred ca tot duphastonul e de vina[:D] Si am asa muuuuuulta treaba la serv,iar ma prinde ora 7-8 pe aici[bang] ------------------------------------------------------------------------------------------ Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni esti o norocoasa ca nu te-a durut. Ce plan ati facut e viitor? Dana nu intrerup ca am citit pe un topic cu mastodynonul ca nu e bine sa il intrerupi nici macar o zi ca sa ai rezultate si eu l-am intrerupt in ziua operatie nu m-a lasat sa iau. [pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Moni esti o norocoasa ca nu te-a durut. Ce plan ati facut e viitor? Dana nu intrerup ca am citit pe un topic cu mastodynonul ca nu e bine sa il intrerupi nici macar o zi ca sa ai rezultate si eu l-am intrerupt in ziua operatie nu m-a lasat sa iau. [pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Pai a ramas sa incerc si la ovulatia ce vine, daca nu se prinde nimic acum si apoi menopauza indusa - 3 luni injectie, apoi cand o da Domnul sa vina menstra iar, ne punem pe treaba... si aia e....:( Aspenter (75 mg) 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...