Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos (6)


Recommended Posts

la mine, si nici la copil si sot nu se potriveste deloc Dieta grupelor de sange.

eu am 0 ca si Luca- cica Vanatori-carnivori, amandoi preferam fructele si legumele, lactatele, pastele si pestele.Luca mai cere si carnita(in ciorba/supa nici sa nu o vada, mananca un castron zilnic fara sa fie carnea in ea, nu vrea, doar gratar/cuptor,etc) dar eu pot trai fara ea mult si bine.

Sotul are AB, si la el cea mai buna leguma este carnea[:D]

 

SOACRA MARE

Doua maini stangi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata fetelor,

sunt cam desumflata azi, ca iar aveam 66.3; deci numai -700g fata de luni; nu merge cine stie ce dieta asta

 

lulu, aseara am scapat in avocado, a facut sotul o salatica cu ceapa, rosii, usturoi si am mancat cu o felie mica de paine, dar era cam 22.30;ei nu o fi foc din alea 200 calorii maxim

 

m-am plictisit de dieta asta, oua oua si iar oua si carne carne carne; de saptamana viitoare o dau pe supe creme cred

 

 

 

Eva Maria & Ema Andreea - 22 Nov 2011

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu in week-end am planuri mari, numai salata mananc si peste. azi gatesc ptr baieti, supa de gaina cu taitei de casa si tocanita de ceapa, dar ptr mine am in plan:

salata de avocado cu usturoi, ceapa, rosii

salata de sfecla cu usturoi si poate putina maioneza

salata avocado cu branza capra.

 

si peste de orice fel[:D]

 

SOACRA MARE

Doua maini stangi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

 

Nu mai beau nici capuccino (nu ma lasa Rina asta) asa ca mi-am inceput dim cu niste ananas si o continui si eu cu amidonuri, pilaf cu legume.

Acum m-a luminat prietena mea ca a citit mai cu atentie decat mine si se pare ca dimineata incepe cu un pahar de apa minerala cu continut bogat in sodiu sau un pahar de apa calduta cu o lingurita de otet de mere si una de miere de albine. Bine ca nu am aflat dupa mai mult timp [:I]

 

[flo] un inceput de we minunat tuturor!

 

 

 

Ioana & Arturicii'Sid="Book Antiqua">__________________________________________id="beige">Biblioteca Romaneasca din Canadaid="brown">id="Book Antiqua">


 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
Habar nu aveam de faza cu apa [:D]anca [mamica] de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaAM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!DE TOATE PENTRU TOTI!!
align="right" id="quote2">pagina 22, la capitolul CORP si MINTE [:D] din doc dieta_rinaIoana & Arturicii'Sid="Book Antiqua">__________________________________________id="beige">Biblioteca Romaneasca din Canadaid="brown">id="Book Antiqua">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

In ultima vreme am fost foarte ocupata ,cu diverse +mincatul.La servici avem monitorizat traficul pe net ,asa ca imi lipsiti enorm.Cind ajung acasa am lectii si alte prioritati asa ca imi cam lipseste integrarea la grup si se vede.

Desi zilnic incep perfect,seara o termin dezastruos. De azi revin in forta.Pe 7 aprilie mergem la o petrecere la piscina.Trebuie sa ma rog la Dumnezeu si Maica Domnului sa ma ajute si bineinteles la voi ,ca asta chiar e proba.Tu ,Laura ,imbracata poti spune ca ai noroc in viata.

Iris ai fost la Milano?

Aseara am avut seara fetelor ,la bowling.Sint antitalent total!Am degajat culoarul pt mingi ,sistematic.In fine ,am o amica care a scapat mingea in spate....[:D]A fost dragut! Imi trebuie o idee tare ,ca fiecare organizeaza seara, periodic.Ne vedem o data pe luna.

anamariame,sigur vrei sa inceapa cu 9?

Vad miscare multa si-mi place!

Va pup,

 

 

 

 

 

dulcetica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...