Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel putin 10 kg jos (6)


Recommended Posts

 

"INFORMATII UTILE

Pentru ca regimul sa dea rezultate, este important sa nu va fie foame niciodata, in primele zile ale regimului Rina's 90, va puteti desfata cu cantitati mai generoase de mancare, in special daca sunteti obisnuit cu mese consistente, insa respectati intotdeauna intervalul sugerat inainte de a lua urmatoarea masa. Pe masura ce zilele din regim trec, veti putea sa va adaptati cu usurinta meselor moderate. in zilele de vitamine, cand vi se face foame, puteti manca fructe uscate, nuci si seminte. Atentie: o mana este suficienta. Puteti inlocui intotdeauna fructele cu legume simple proaspete (puteti sa le imbogatiti cu ierburi aromate)."

 

Cartea Dieta Rina's 90, pag 32

 

 

Ioana & Arturicii'Sid="Book Antiqua">__________________________________________id="beige">Biblioteca Romaneasca din Canadaid="brown">id="Book Antiqua">


 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gusta, hahaha, ce amuzanta esti.... s-a cam terminat cu plimbarile acum... nu ca nu as vrea eu[:)]...

Pai tu stai bine, nu-i asa, ai slabit super!

 

Arturicii... cred ca asta e secretul, carbohidrati cu carbohidrati si clatiti cu alcool...(incerc sa iti trimit o poza din Milano)...

 

va pup

 

 

 

I believe in pink. I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.

 

Audrey Hepburn

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu reusesc sa trimit poze(adica nu am habar cum)... imi pare rau.

 

 

 

I believe in pink. I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.

 

Audrey Hepburn

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mneatza,

 

Bee, chiar ma gandeam la tine, cum mai esti, cu vointa, incet incet o sa reusesti[pup]la mine nu prea functioneaza numai cu proteine.

 

azi am meniu:

MD: acum il servesc 1 mar+1 kiwi amestecate cu migdale curde maruntite+nuci maruntite+stafide+miez dovleac crud si un ness la sfarsit

Pranz: salata din branza Tofu cu rosie+masline+ceapa verde

gustari: mar si nuci

Cina: habar nu am dar poate fac o salata de varza alba cu mult marar ptr mine[:D]

 

SOACRA MARE

Doua maini stangi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,

 

Arturicii, da-mi PM, te rog...

 

La noi e soare si frumos, ceea ce va doresc si voua!

 

 

 

I believe in pink. I believe that laughing is the best calorie burner. I believe in kissing, kissing a lot. I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.

 

Audrey Hepburn

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca mai scot si eu capul afara si dau binete pe subiect. Sunt foarte dezamagita pentru ca am reinceput mersul la sala dar asta a determinat o foame de lup pe care pur si simplu mi-e greu spre imposibil s-o stavilesc cu mancare light. Cantarul a luat-o usor in jos, dar cum am zis si data trecuta foarte foarte greu.

Cred totusi ca aerobicul pe care il fac eu e destul de intens, trebuie sa schimb ceva. Vin de la sala si in loc sa fiu plina de viata si de energie, raman lesinata in fata calculatorului si zac pana spre pranz cand reusesc sa-mi adun puterile doar ca sa merg sa mananc. Asa ca trebuie sa fac o schimbare ceva.

 

Esthera, te rog sa ma treci si pe mine cu inca -0.5, iar la concurs cu totalul de -1.5. [:I] Nu-mi vine sa cred ce nesimtita sunt sa vreau inca in concurs [:D]

 

Ce facurati ati dat-o pe rina? Si pe mine ma incearca o veche dragoste, Montignac. Dar eu sunt fan paine, iar aia conforma nici masina de paine n-o face [:-@]

 

Obiective Realisteid="orange">

Androix Bijouxid="red">

 

Niste copii si toti copiii! [;)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Androix, bine ai revenit.

esti sleita? poate un Magne B6 sau o cura mai drastica de ierburi?(spanac, salate, patrunjel verde, etc).

 

eu pot sa raportez la concurs -4 kg si putin peste dar las asa 4 kg.

am inceput la 70.5, azi dimineatza aveam 66.4

ma simt superrrr[pk] , mai nasol cu hainele, in special pantalonii, stau ca pe gard pe mine.

daca continui asa, imi ating target-ul, am zis la 01 Mai - 8 kg minim. si o sa reusesc.mai am 4 kg.

 

SOACRA MARE

Doua maini stangi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...