Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 (777)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Na'seara!

Alexutule, cand iei rezultatele alea sa ma bazai si pe mine, ca tare vreau sa stiu cum arata si ce-ti zic. Fac cinste!

 

Ralu, stiu si eu cazuri de gemeni naturali fara istoric in familie. 2 cazuri ma exact. Sora unei colege de munca (si nu sora geamana) barbate-su e singur la parinti, nimic in neam. Si o coleguta de-a noastra (150 cm si 45 kile cu plapuma in brate - nu vreti sa stiti cum arata gravida) - la fel, nimic in neam, prinsi natural, saculeti diferiti, varste diferite - fetita s-a prins un pic mai tarziu decat frate-su. A fost subiect de cercetari la doctori [:D]

 

Dana, tzitzi mele si-acu sunt fleasca; deci nu te mai baza pe asta ca simptom.

 

Hai, fetele, cu bete duble! [pofta]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bettercy
Fetelor dragi, va dau o veste dar va rog eu nu ma felicitati: sunt insarcinata. Hormonul a fost luni 190 si miercuri 450. Din cauza istorie mele nu sunt chiar asa de extaziata, astept sa vad ce se intampla. Se pare ca am folosit trompa stanga din nou , care e mai lenesa, si implantarea a avut abia in jurul 11 DPO si conform statisticilor riscul e mai mare cand implantarea e asa tarzie.N-o sa am mult timp sa ma gandesc, sotul meu a acceptat un job in California si o sa ne mutam cu catel si purcel intr-o luna. Ceea ce inseamna ca va tb sa-mi dau demisia de la actualul job si sa-mi caut altul odata ajunsi in California... O sa incerc sa mai intru din cand in cand. Va pup si baby dust la toata lumea!
align="right" id="quote2">Ma bucur mult pentru tine!Toata nadejdea mea spre tine o pun Maica lui Dumnezeu, pazeste-ma sub acoperamantul tau.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
deci...sunt super sanatoasa si in regulaam folicul pe dreapta de 25,5 care e de calitate si in maxim 24 ore se va rupenu am chisturi, endometru super.....cu alte cuvinte totul okam stat de vb cu d-na dr care e super, de nota 10, e super pregatita si sta si explica, sta de vb cu tineam vb cu ea mult si mi-a zis ca nu are rost sa fac stimulare pt ca ovulez sponta si fara problemedar daca nu raman sa fac o histeroscopieea crede ca poate am sinechie si uterul meu arata ca o tabla de sah, adica cu piloni, lipit pe alocuritrebuie de urgenta sa fac histroscopie si analizele hormonalefetele din bucuresti....stiti cumva daca pot face histero si la spital la stat?sunt mai ok si cu speranted-na dr a zis ca-mi promite ca in cel mai scurt timp o sa fiu gravidutza ca am foarte mari sanse si ca probleme daca sunt o sa le rezolvamva pupic
align="right" id="quote2">[pk][pk][pk][pk][pk]pe caiiiiiiiiiiiii, sa prindem un [copil] dragonel!!!1[pk][pk][pk][pk][pk]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ana178081
Va salut pe toate fetele [pup][flo]Lore poate gasesti unde sa faci interventia,eu am mai zis,ma facut HSG cu 200ron(in policlinica,cu trimitere).Eu azi sunt z33 si inca n-a venit CM-ul [bum][batetoba][bascket][harp]Mai asteptam si maine!Sanii sunt mariti,tensionati,am dureri fff slabe de burtica,totusi mai mult ma simt ciudat.Ieri cand am luat copilul de la gradi am vazut pe unu care bea bere,sa va zis k pe seara m-am dus si mi-am cumparat??? [alcool][alcool][alcool] Oricum eu poftesc mereu la cate ceva!
align="right" id="quote2">[olala][olala][olala][olala][olala]ce frumos suna la tine!!![ruga][ruga][ruga] sa ne dai de "Buna Vestire" o super stire!!![pup]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabyv
Buna [flo]Eu Z30 si monstru pauza...nu vrea sa se anunte [bang]As vrea sa va impartasesc cum il "alint" ca prea ma freaca...dar mi-e ca imi iau patratzel rosu [:I]Lore, da da, Alex are dreptate cu provocarea, azi sa faci si din seara asta la atac. [flo]Miky [pup]
align="right" id="quote2">si test nik?[8D]ne tii asha in suspans, sau astepti ziua de duminica ca sa fie in ton cu sarbatoarea!?[:D][ruga][ruga][ruga] sa fie [bibe]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...