Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 (777)


Recommended Posts

Popi draga, mai au inca timp de umflare.Eu am o prietena f buna, tot asa micutza si slaba, are un baietzel de 2 ani si cand era gravida cu el venea pe la mine des si tot o rugam sa-mi arate burtica, dar de la 8 luni nu am mai putut sa ma uit, era ca un balon gata gata sa explodeze, se vedea tot ce facea bebe.Chiar il gadila la talpitza si imediat isi tragea piciorusul.Cel mai interesant mi s-a parut ca nu a ramas cu nici o vergetura dupa sarcina, nici una macar.Aaa, si de tzitzi de fapt am vrut sa iti spun.Ea avea tzitzi mici si in sarcina s-au umflat considerabil, apoi a alaptat vreo 4 luni si dupa ce a oprit alaptatul s-au dezumflat, dar de tot, acum are asa numai mameloanele.

 

Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo]

 

http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Bettercy
Fetelor dragi, va dau o veste dar va rog eu nu ma felicitati: sunt insarcinata. Hormonul a fost luni 190 si miercuri 450. Din cauza istorie mele nu sunt chiar asa de extaziata, astept sa vad ce se intampla. Se pare ca am folosit trompa stanga din nou , care e mai lenesa, si implantarea a avut abia in jurul 11 DPO si conform statisticilor riscul e mai mare cand implantarea e asa tarzie.N-o sa am mult timp sa ma gandesc, sotul meu a acceptat un job in California si o sa ne mutam cu catel si purcel intr-o luna. Ceea ce inseamna ca va tb sa-mi dau demisia de la actualul job si sa-mi caut altul odata ajunsi in California... O sa incerc sa mai intru din cand in cand. Va pup si baby dust la toata lumea!
align="right" id="quote2">ma abtin cu greu sa nu te felicit dar am sa-ti respect dorinta!!!insa am sa ma [ruga][ruga][ruga] ca gasesti cat mai repede un job in California , dar in primul rand k [bibe] sa creasca frumos si sa stea cumintel la mami in burtica pana la finalul fericit al calatoriei lui!!![pup][pup][pup]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ralucaneagu
Dana , cum stai cu rabdarea? stiu ca esti z 23 ca mine.eu mi-am luat temp de dimineata si m-a socat , era 37 , 3 dar imi e frica sa fac test , mai astept pana miercuri cand ar trebui sa vina CM .Primavara incepe cu tine...http://www.fertilityfriend.com/home/3b9293http://lt2f.lilypie.com/WYQpp2.png
align="right" id="quote2">[pk][pk][pk][pk][pk]o sa faci echipa cu sora ta, din cate ma citit la odisee asteapta [bibe]+[bibe]!!![pk][pk][pk][pk][pk]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lorenaid="red">

 

LA ATAC!!!!id="blue">

[duel][pathot][striptis][gica][xinpat][sex]!!!

SI DE LA CAPAT!!!!id="blue">

[pk][pk][pk][pk][pk]HAI CU DRAGONELUL!!!!!

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asta-mi aduce aminte de o tampenie de-o facuram acu' vreo 6-7 ani; am fugit un week-end cu cortu' pe la Lepsa (Vrancea) si unul dintre cupluri, mai spre 35 de ani asa erau in teste pentru bebe - cu monitorizare ovulatie, temperatura, car mar. Se chinuiai saracii de vreo doi ani. La un moment dat i-am vazut noi ca s-au sustras de la gratar, si nu se vedeau nicaieri la lumina asa ca le-am facut cea mai proasta gluma posibila (pe vremea aia ni se parea buna): am tarat gratarul inca in functiune pana la fermoarul cortului lor, am desfacut "usa" si le-am impins fumul inauntru - noi, aia de 25 de ani ne-am distratara ceva de "gluma", da' acum imi dau seama ca cei doi probabil ne-ar fi ucis pe capete.

(intre timp au o fetita cucuiata de 3 ani, asa ca tot raul spre bine)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]ei fetelor

 

mai astept putin ca sotu e in oras la relaxare[:D]

pe la 12 cred ca vine sa facem treaba

 

ma doare burta cum nu ma mai durut de muuuult

fetelor care ati mai facut injectii de declansare...ati patit asa ceva?

ma doare tare tare si ma simt balonata rau

 

si eu sper sa am doua liniute reale si bebe sanatos

 

multumesc mult de incurajare

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...