Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 (777)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui IPopica
Daena, m-ai ucis! Adica o sa raman cu mai nimic decat am acum?!?! Pai nu-i corect dom'le!
align="right" id="quote2">Nu Popica, eu ziceam ca mai bine sa stea ele asa naturale, fara umflaturi spectaculoase si dezumflari pe masura.Mai sunt si cazuri fericite.Maica-mea a facut 7 copii si ne-a alaptat pe toti pana pe la vreun an jumate si are si acum la 50 de ani niste tzitzi taaaare frumoase, chiar mai glumesc ca a ei arata bine si fara sutien.Oricum, eu cred ca bebe merita orice si sunt dispusa sa sacrific tzitzi pt o minune purtatoare de pampers.[olala]Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo]http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lore, cred ca se apropie ovulatia[:D]. Sa nu cumva sa zici ca te-a durut prea tare si ati anulat. Nu exista anulat, da?id="Verdana">

 

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot

3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 9 s (a 3-a sub tratament cu Clexane)

Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 1/zi, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi,

Acid folic 1/zi, Vitamina E 1/zi (primele 10 zile ale cm)

[ruga] pentru [copil] sanatos!

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ana[pup]la medlife am facut ultimele 2.ca am repetat-o ca nu ne venea sa credem.acum ia spermotrend 2/zi.carnitina lichida si vit E 15 zile pe luna.problema e ca a facut pauza o saptamana de la carnitina,ca nu ne-a mai venit comanda la farmacie,nici pe net nu am gasit,acum am cumparat din craiova carnil,10 fiole,dar le termina si pe astea si nu am mai gasit.nu stiu ce sa facem.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce sa anulez...[alcool][alcool][alcool][alcool][alcool]

 

il pun sa faca in pahar si bag cu seringa acolo si tot nu anulez[:D]

 

ma doare foarte tare dar asta e, suport

 

si aseara a durut in timpul contacului, in interior

dar acum cred ca o sa fie crunt

nu conteaza, strang din dinti si suport...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
ce sa anulez...[alcool][alcool][alcool][alcool][alcool]il pun sa faca in pahar si bag cu seringa acolo si tot nu anulez[:D]ma doare foarte tare dar asta e, suportsi aseara a durut in timpul contacului, in interiordar acum cred ca o sa fie cruntnu conteaza, strang din dinti si suport...
align="right" id="quote2">f tare ideea cu metoda de creare dragonel [:-)))][:-)))][:-)))]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...