Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 (777)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lore, nu rupeti patul, ca va mai trebuie si maine, si poimaine. Usurel daca doare, nu trebuie acrobatii. Vine bebe si dupa prestare linistita[:D].id="Verdana">

 

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot

3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 9 s (a 3-a sub tratament cu Clexane)

Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 1/zi, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi,

Acid folic 1/zi, Vitamina E 1/zi (primele 10 zile ale cm)

[ruga] pentru [copil] sanatos!

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex
Lore, nu rupeti patul, ca va mai trebuie si maine, si poimaine. Usurel daca doare, nu trebuie acrobatii. Vine bebe si dupa prestare linistita[:D].id="Verdana">Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 9 s (a 3-a sub tratament cu Clexane)Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 1/zi, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Acid folic 1/zi, Vitamina E 1/zi (primele 10 zile ale cm)[ruga] pentru [copil] sanatos!id="Verdana">id="size1">id="purple">
align="right" id="quote2">am eu o slatea de rezerva, iar pt acrobatii un hamac!!![:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor. Sper ca va mai amintiti de mine...Am citi in mare ce s-a mai intamplat pe cici. Citind, imi amintesc de perioada in care aveam sperante, vise, uneori dezamagiri ca bebe nu mai vine...Deocamdata, nu e cazul sa ma gandesc la bebe, pentru ca trebuie un tatic intai. Nu am finalizat inca divortul. Miercuri urmeaza a doua infatisare, la prima nu s-a prezentat si am emotii si mi-e frica de circul ce va urma, pt ca e cu martori, interogatoriu, etc...nu am reusit sa ajungem la nici o intelegere, de fapt el evita sa vorbeasca cu mine, ci doar avocatul lui vorbeste. Eu...sunt binisor...nu bine pentru ca ma simt prinsa intre doua lumi: trecut si prezent. Nu ma pot bucura de prezent, daramite sa ma gandesc la viitor pana ce nu se termina acest divort. Am obosit...Ma intreb daca va mai fi si pentru mine binevreodata.Ies cu acelasi baiat de acum 4 luni, insa nu pot spune ca el este ceea ce-mi doresc, dar decat sa fiu singura...

Va pup pe toate si sa-mi tineti pumnii sa scap cu bine de acest divort. Offf...ce dor imi e sa revin iar aici!

[pup][pup] numai bine!

 

 

Cu speranta si rabdare toate se pot rezolva!

 

ingeras plecat la 7 wks

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui elenusht
buna fetelor. Sper ca va mai amintiti de mine...Am citi in mare ce s-a mai intamplat pe cici. Citind, imi amintesc de perioada in care aveam sperante, vise, uneori dezamagiri ca bebe nu mai vine...Deocamdata, nu e cazul sa ma gandesc la bebe, pentru ca trebuie un tatic intai. Nu am finalizat inca divortul. Miercuri urmeaza a doua infatisare, la prima nu s-a prezentat si am emotii si mi-e frica de circul ce va urma, pt ca e cu martori, interogatoriu, etc...nu am reusit sa ajungem la nici o intelegere, de fapt el evita sa vorbeasca cu mine, ci doar avocatul lui vorbeste. Eu...sunt binisor...nu bine pentru ca ma simt prinsa intre doua lumi: trecut si prezent. Nu ma pot bucura de prezent, daramite sa ma gandesc la viitor pana ce nu se termina acest divort. Am obosit...Ma intreb daca va mai fi si pentru mine binevreodata.Ies cu acelasi baiat de acum 4 luni, insa nu pot spune ca el este ceea ce-mi doresc, dar decat sa fiu singura...Va pup pe toate si sa-mi tineti pumnii sa scap cu bine de acest divort. Offf...ce dor imi e sa revin iar aici! [pup][pup] numai bine!Cu speranta si rabdare toate se pot rezolva!ingeras plecat la 7 wks
align="right" id="quote2">uffffffffff!!! ce situatie!!!eu nu-ti cunosc povestea dar din cate am prins pe ici pe colo am inteles k el a facut primul pas spre despartire, deci chiar nu vad rostul s ao lungeasca la nesfarsit!!!ma [ruga] ca bunul d-zeu sa-ti dea puterea sa treci cu bine peste aceasta incercare si sa revii cat mai curand in randul nostru!!!![pup]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu inca continui sa fac teste (daca tot au fost ieftine) [:D], in seara asta a aparut liniuta mai pronuntata putin decat ieri seara si asta ma bucura, ca inseamna ca valoarea creste. dar inca stau cu emotii pt ca in ultimele zile m-am simtit destul de rau din cauza racelii, am avut la un moment dat si febra si a trebuit sa iau paracetamol ca uneori simteam ca nu mai pot, mai ales ca am fost si la lucru. dar paracetamolul e ok in sarcina, nu imi fac probleme din cauza asta... sper ca febra si tusea sa nu fi afectat sarcina. am emotii si nu prea pot sa ma bucur inainte sa ma vad trecuta de 5-6 sapt. alte simptome nu am...

 

mami de [copil] ( iulie 2010)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mya85
eu inca continui sa fac teste (daca tot au fost ieftine) [:D], in seara asta a aparut liniuta mai pronuntata putin decat ieri seara si asta ma bucura, ca inseamna ca valoarea creste. dar inca stau cu emotii pt ca in ultimele zile m-am simtit destul de rau din cauza racelii, am avut la un moment dat si febra si a trebuit sa iau paracetamol ca uneori simteam ca nu mai pot, mai ales ca am fost si la lucru. dar paracetamolul e ok in sarcina, nu imi fac probleme din cauza asta... sper ca febra si tusea sa nu fi afectat sarcina. am emotii si nu prea pot sa ma bucur inainte sa ma vad trecuta de 5-6 sapt. alte simptome nu am...mami de [copil] ( iulie 2010)
align="right" id="quote2">deci tren s ate felicitam pe la paste?[:D]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

apropo fetele , daca tot s-a facut curatenie prin liste de pe prima pagina nu ar treb sa o actualizam si pe cea cu aniversari?!

sunt trecute atatea fete kre nu le-am vazut niciodata de jum de an(mama am jum de an de knd va bat la cap[:D]), si tot pe atatea fete noi care le-ar putea lua locul!!! ce spuneti!!![flo]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...