Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste > 20 (777)


Recommended Posts

Buna dimineata, fetelor ! [pup]

In ordine aleatorie :

Bettercy : [olala]. Usurel cu mutarea, fara gimnastica multa, fii mai mult cu directivele tu. Acomodare usoara si mult noroc ! [pup]

 

Lorena, aseara sigur aveai semne de ou pocnit, de acolo durerile si balonarea. Sper ca sotul a venit energic de la cico si ca ati facut-o pe treaba ! [pk]

 

Elenush, ma gandeam zilele acestea la tine, stiam ca vii periodic la "raport". Sper sa se prezinte la infatisare netrebnicul, sa scapi de el cat mai rapid, nu te mai merita de sotie nici o secunda in plus. Tu cauta sa faci ce e mai bine pentru tine ca nu datorezi nimic nimanui. In aceasta relatie noua ramai cat simti tu, nu e obligatoriu sa ai pe cineva alaturi ca sa fii fericita. Iti urez sa ai un an mai frumos si mai fericit decat precedentul. [pup]

 

Interesanta povestea cu gemenii, pacat ca asemenea minuni nu se intampla mai des si in case mai tacute... [:)]

 

Mya, am vrut sa-ti spun zilele trecute sa nu iei in considerare testele de ovulatie ca test de sarcina (inca mai cred asta si personal nu m-as increde intr-un rezultat + pe testul de ov), dar vad ca deja esti cu un pas mai aproape de ||id="red"> ca la carte. Putina galerie pentru testul de azi ! [bum]

 

Bun, nu mai stiu ce mai trebuia sa zic... Weekend frumos sa aveti, sa va bucurati de el macar voi, ca eu stau in casa si ma doftoricesc, bleacs! [q]

 

[pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neazta Bobuleid="red"> si multa sanatate, doftoriceste-te ca bebitza are nev de tine la capacitate maxima!!!

[pup]

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ralucaneagu
voi mai stiti ceva de gina?vad ca aici nu mai intra si nici la odiseea ei nu am revazut-o .Sper ca este bine[flo]Primavara incepe cu tine...http://www.fertilityfriend.com/home/3b9293http://lt2f.lilypie.com/WYQpp2.png
align="right" id="quote2">si eu am intrebat de ea la odisee dar nimic!!!kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor [pup] ce mai faceti? bafta celor care se testeaza zilele acestea .

 

bob [pup] , am vazut ca ne vizitezi si la odisee si ne ajuti cu sfaturi, esti o draguta si sa te faci bine [pup]

 

nici eu nu stiu nimic de gina, nu a mai intrat de ceva vreme , sper ca e bine si sa nu ne mai tina mult pe jar [flo]

 

lore tin pumnii sa se prinda bebe si sa ne aduci vesti bune peste 2 saptamani [pk]

alex, kmy ralucaneagu [pup][pup][pup] si pe restul fetelor la fel [pup][pup] [pup]

 

http://lbdf.lilypie.com/TE7up2.png

[gravired] fericita cu [copil] dragonel de 2012

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la mine[:D]

 

 

Va doresc o zi frumoasa[flo], si sa iesim si la soare(pt vit D si pt face bine la ovulatie) [:)]

 

 

 

 

__________________________________________________________________

 

Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...