Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste > 20 (777)


Recommended Posts

Fetelor nu mai stiu daca v-am zis dar va spun acum [:D] ieri mi-a zis dr ca trebuie sa stau la soare mai mult timp pentru ca face bine la ovulatie, eeeeeeee eu asta nu stiam, asa ca fetelor cu noi la soare [alcool]
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi 3 Inseminari nereusite
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Miky eu ador soarele,bine ca mi-ai zis! Arianna bine ai venit,sedere scurta si daca vrei sa ne povestesti ce ai patit suntem aici![grup] Bob,Popi ce va fac sambureii?[pup] ------------------------------------------------------------------------------------------ Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dana0000
Miky eu ador soarele,bine ca mi-ai zis! Arianna bine ai venit,sedere scurta si daca vrei sa ne povestesti ce ai patit suntem aici![grup] Bob,Popi ce va fac sambureii?[pup] ------------------------------------------------------------------------------------------ Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(
Si mie imi place soarele, o sa incerc sa stau si eu mai mult, dar bneinteles nu intre orele acelea de varf cand sunt radiatii.[:D]
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi 3 Inseminari nereusite
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dana0000 Bob,Popi ce va fac sambureii?[pup]
Dana, al meu a intrat in programul de educatie "pro-mama". Suntem singuri acasa, asa ca mai intai am facut pipi pe un bat [:D], apoi i-am explicat ca ta-su o sa-l alinte, c-asa-i el mai fraier, da' nu tre sa si-o ia in cap, ca io stau prost cu nervii si nu rezist la emotii puternice, ca sa nu mai vorbim de jucat in gogosi. Si ca daca nu mi se umfla tzitzili in curand o sa mai avem o discutie si pe tema asta. Ca daca-i mic nu inseamna ca tre sa stea degeaba - sa discute si el cu hormonii sa-si faca treaba cu lactatia lu' ma-sa sau ce-o determinea cresterea in volum a podoabelor pieptale. Ah, soare ziceti.......... daaaaaaaaaa, la sfarsitul lui iunie bulgarski scrie pe noi. I-am platit din ianuarie si nu renunt neam la cele 7 zile de molusceala pe sezlong. [olala] [url="http://lmtf.lilypie.com/d5Nep2.png"]gogoasa hormonizata[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Scuze de chiul. Multumesc ca ati intrebat de mine[pup][pup][pup]. Eu ma pregatesc sa fiu nasica asa ca in ultimul timp cand gaseam putin timp liber mi-am imbracat finutul. In rest cu munca la greu ca e mare zapaceala in scoala cu inscrierile la clasa I. Eu sunt bine, cum ma stiti, mult mai linistita pentru ca nu m-am mai gandit asa mult la bebe. Va doresc toate cele bune. Pup Toata nadejdea mea spre tine o pun Maica lui Dumnezeu, pazeste-ma sub acoperamantul tau.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorena, saru'mana. [pup] Am cautat info ca sa fiu sigura; nu de alta dar anul asta ca niciodata ne-am luat de toate din ianuarie, ca sa fim siguri ca avem ce face: si concediu, si festivaluri, si concerte. Concediul ramane, eu oricum stau mai mult la umbra, nu prea-mi place sa mi se arda pielicica. Si-am ochit costume pentru bortoase, cu ceva gen maieut in loc de tzatzar, plus FP 30-50, o sa-l protejez cat mai bine. Dar macar piciorutzele sa-mi prinda oleaca de culoare. (intr-o vara, cand nu apucasem sa ajung la mare, au strigat unii dintr-o masina la mine "du-te fata macar la solar" [:I]). Cu festivalurile si concertele nu prea stiu ce-o sa facem. Hai ca festivalu' mai presupune un stat pe iarba, un spatiu cu scaune/mese. Dar la Red Hot ne-am luat in zona B, si e la finalul lui august cand o sa cam fiu orca esuata. O sa incercam sa le schimbam la tribune sau sa obtin dispensa sa ma lase sa intru cu un scaun de pescar dupa mine. Bine ca n-am apucat sa rezerv si pentru septembrie muntele cum ma batea gandul (pe la cetatile ponorului voia gasca). Si eventual si cine stie ce pentru revelion [pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, girls ! Va citesc in fiecare zi, dar pe fuga, parca e apocalipsa la munca si acasa idem, ca mi-am luat de lucru si acasa. [bang] Eu am reusit sa racesc, mi-e asa ciuda, si ca am racit si ca am racit tocmai acum, cand e frumos si cald afara [q][bang][bang] Maine am programare sa ma tund, vopseaua ma asteapta deja in dulap, abia astept sa ma fac gigea, ca arat ca dupa razboi. [:I] Va fac galerie si pe muteste, chiar daca nu postez, sa stiti ! [pk][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...