Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante optimiste > 20 (777)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui kmy_black
fetile!!!!!!azi este ziua lu' kimmyid="red">!!![pk][pk][pk]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
align="right" id="quote2">Este ziua ta, draga?!Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo]http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

daenaid="red">

 

nu este ziua mea, eu is balanta!!kimmy este o fosta aspiranta, acum purtatoare de piersicuta!!!

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kmy_black
daenaid="red">nu este ziua mea, eu is balanta!!kimmy este o fosta aspiranta, acum purtatoare de piersicuta!!!kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
align="right" id="quote2">Scuze kmy, am crezut ca esti tu.[:I] Azi am fost cam cu capul in nori.[:D]Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo]http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am simtit nevoia sa va impartasesc un super banc sper sa nu supar pe nimeni

 

Doamna Ionescu mergand pe strada da nas in nas cu preotul orasului.

-Buna ziua! Nu sunteti dv.doamna Ionescu, cea care v-am casatorit eu acum 2 ani?

-Ba da parinte, eu sunt...

-Ce mai spuneti, cum o mai duceti? Aveti copii?

-Suntem bine parinte, dar copii nu avem momentan.

- Ce pacat ,zice parintele.Dar uite cum facem.Saptamana viitoare eu trebuie sa merg la Roma la intalnirea cu Papa si asa profit de ocazia asta si aprind o lumanare pentru voi doi. Zis si facut.Dupa cativa ani buni se intalnesc iar:

-Ooooo, doamna Ionescu, ce mai faceti???... -Ia spuneti-mi, aveti copii??

-Da parinte, raspunde femeia, avem 3 perechi de gemeni si inca 4 copii,in total avem 10.

-Slava Domnului, zice popa, ce minunatie, ce miracol !... Si ia spuneti-mi doamna, ce mai face sotul dv?

-Pai ce sa faca....acum este in drum spre Roma sa vada daca poate sa stinga nenorocita aia de lumanare.

 

[flo]

 

 

Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui camcris
am simtit nevoia sa va impartasesc un super banc sper sa nu supar pe nimeniDoamna Ionescu mergand pe strada da nas in nas cu preotul orasului.-Buna ziua! Nu sunteti dv.doamna Ionescu, cea care v-am casatorit eu acum 2 ani?-Ba da parinte, eu sunt...-Ce mai spuneti, cum o mai duceti? Aveti copii?-Suntem bine parinte, dar copii nu avem momentan.- Ce pacat ,zice parintele.Dar uite cum facem.Saptamana viitoare eu trebuie sa merg la Roma la intalnirea cu Papa si asa profit de ocazia asta si aprind o lumanare pentru voi doi. Zis si facut.Dupa cativa ani buni se intalnesc iar:-Ooooo, doamna Ionescu, ce mai faceti???... -Ia spuneti-mi, aveti copii??-Da parinte, raspunde femeia, avem 3 perechi de gemeni si inca 4 copii,in total avem 10.-Slava Domnului, zice popa, ce minunatie, ce miracol !... Si ia spuneti-mi doamna, ce mai face sotul dv?-Pai ce sa faca....acum este in drum spre Roma sa vada daca poate sa stinga nenorocita aia de lumanare. [flo]Anul acesta ajuta-ma Doamne [ruga] sa fiu [gravi]
align="right" id="quote2">ce tare eeeeee[:D]Primavara incepe cu tine...http://lt2f.lilypie.com/WYQpp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

camcrisid="red">

 

[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]

 

super!!!!

 

kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">

[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de suflet

Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bobule[pup][pup] esti cea mai tare

cum reusesti tu sa ma binedispui mereu[pup]

 

sincer, la cat fum am luat, ciuma iese[:D]

dar a meritat ca a fost super, m-am relaxat tare...

 

ralucaneagu esti aproape de sotul meu

si el face marti tot 30

 

eu acum m-am trezit ca am picat lata cand am venit de la gratar si am dormit pana acum

de la aerul asta de munte...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...