Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

*****Capsunici in jeans Mai Iunie2007 (3)*******


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ella_74
Nu pot sa cred ca motata mica de An@ are deja 1 an; ce trece timpul asta...La multi ani!pana la urma va reuniti de mot la Daimon?Ella
align="right" id="quote2">Io asa sper [:D], ca cica merit si o felie de tort (doar?)...Andreea si Andrei (27.12.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ella_74
Nu pot sa cred ca motata mica de An@ are deja 1 an; ce trece timpul asta...La multi ani!pana la urma va reuniti de mot la Daimon?Ella
align="right" id="quote2">Multumim! [pup]Nici mie nu-mi vine sa cred...asa repede si frumos a trecut anul asta!Da, acolo ne reunim. Multumesc pt. recomandare. Daca aveti drum prin zona si vi se face foame [:D], va servim cu o felie de tort [pofta][:D].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI! pentru Ecaterina! Nici mie nu-mi vine sa cred ca asa repede trece timpul.

 

Multumim de aprecieri!

 

Ella, eu zic ca poza e de vina :) de asta am mai postat una sa se vada ca nu e chiar asa de lunga. Are 113-114cm, e inaltuta dar sunt copii si mai inalti. Sa creasca acum cat are de crescut ca noi (parintii) nu suntem asa inalti ca fetele se opresc din crescut mai repede ca baietii... are si picioarele luuungi si cum e subtire pare mai inalta decat este :).

 

Betty, mamica fericita de Andreea (13.05.2007) si Alexandra(23.06.2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pfiu de cand nu am mai scris......

Le urez si eu LA multi ani celor care au implinit 5 anisori......sa fiti sanatosi capsunei scumpi.

Betty,id="red"> frumoase fete mai ai!!!! Si mie imi parea inalta ANdreea.

Ella,id="red"> zici ca doar 111 cm are Bob???? EU si pe el il vedeam mare si chiar si sotul meu s/a mirat cand i/.am spus ca are aceasi varsta cu Eliza. Il vedea mai mare.... Imi place tare mult stilul lui.

ana, id="red"> iti doresc sa ai multa rabdare de acum incolo daca ai inceput serviciu. Petrecere frumoasa si La multi ani printesei.

Liviana,id="red"> sedere placuta la Barcelona.

 

Acum cate ceva despre noi.....Eliza e mare si obraznicuta, isi manifesta personalitatea mai mult decat ar trebui si asta pentru ca ii simte tare repede pe cei slabi....si profita la maxim, asa ca tot incerc sa o temperez putin.

E fericita la gradi, ii place mult, a fost racita doua zile si in fiecare dimineata ma intreba daca merge la gradi.

Pe Andrei il iubeste cand e doar ea cu el, in rest nu prea vrea sa/si arate iubirea pentru ca toti cei cu care ne intalnim o intreaba daca il iubeste si e deja plictisita de asta.

El e mare strengar, se catara peste tot, are cateva cuvinte in vocabular, creste frumos.

Acum despre mine ........sunt obosita la maxim......imi doresc doua zile de vacanta......dar cred ca pana prin august nu vor fi sanse.

 

gata ma bag la somn, va pup!

 

 

Andreea , mamica Elizei 13.05.2007 si a lui Andrei 26.02.2011 poze2

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Ecaterina! A trecut deja 1 an, nici mie nu-mi vine sa cred!

An@ cum ati petrecut? Ai ceva poze?

Liviana cum e la Barcelona? Distractie placuta!

Voi ziceti "doar" 111, 113-114 cm, Andrei are abia 105-106.

Weekend placut!

 

Mamica de David Andrei 10 iunie 2007 si [gravi] 20+ cu [baietel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna...nici eu nu am mai scris de mult si am zis sa intru sa urez si eu la multi ani tuturor capsunicilor ca doar e perioada lor

 

 

in rest noi suntem bine .il asteptam cu nerabdare pe bebe 2 care v a fi tot baietel si am putine emotii ptr ca nu stiu cum v a reactiona rafael cu el.

va pup pe toate si va doresc o duminica placuta [pup][pup][pup]

 

 

[s]tuturor capsunicilor[s]

 

[gravired]31+[baietel]

[copil] rafael albert(25.05.2007)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani!! Andreea si Eliza [s]

 

Betty & Vas sa va traiasca [pahar]

 

Alina, La multi ani Domnita!!! pe unde sarbatoresti???

 

oare a nascut Tamara pe fratele lu Matei? [:D]

 

ieri a fost aici ziua Mamei ocazie cu care am [q] nitel..si-au ascuns cadourile si ieri cand in sfarsit s-a trezit si mami mi le-au adus: R a facut ceva la scoala, o sacosa de carpa buna de comparaturi, si de tinut mereu in geanta si mi-a scris o scrisoare..si David un desen :)

 

Sambata am fost la Maraton, io am alergat cu David 400m si R a reusit cei 2147m. [pk] tare frumos a fost!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi, multumesc!

 

Vas, La multi ani! pentru Eliza!!! Sa creasca mare si sanatoasa!

 

Alexandra, nu plange deloc cand o las la gradi ca ramane cu sora-sa la masa, plange la amiaza cand vede parintii ca vin dupa copii si doar la amiaza o luam si noi deocamdata, nu stiu ce va face la somn ...

 

Betty, mamica fericita de Andreea (13.05.2007) si Alexandra(23.06.2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...