Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asp, optimiste - Felicitari Laurika1982, Bettercy!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Moni,Ralu imi pare rau pt Z1.

Ralu cand ai terminat duphastonul?

 

Fetelor va pup ca am muuulta muuulta treaba[pup]

 

------------------------------------------------------------------------------------------

Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Citat:
citat din mesajul lui mya85
am incarcat poza cu colectia mea de teste. astept comentarii [:)] primul este din z10 dpo seara, iar ultimul este de azi z15 dpo.mami de [copil] ( iulie 2010)
align="right" id="quote2">eu zic ca esti insarcinata asa ca ........ felicitari o sarcina usora si un bebe sanatos![pup]
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi3 Inseminari nereusiteid="size1">id="teal">id="Tahoma">
align="right" id="quote2">Miky, ai PMAspenter (75 mg) 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kmy_black
neatz afetelor!!!haideti la cafelutza [cafea]!!!va doresc o zi superba, macar sufleteste daca vremea nu prea e pe gustul nostru, eu evadez putin la bunica mea sa sarbatorim in stil de post cei 90 de ani pe care face!!![olala][cheers][cheers][cheers][pup][pup][pup]kmy, [mamica]id="red">id="Verdana"> de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011id="Verdana">id="blue">[foto]bobocelul mamei[foto]fetele mele de sufletInvinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!id="red">
align="right" id="quote2">Sa-ti traiascaaaaaaaa!!!!!!!!!!draguta de ea!!!sa fie sanatoasa, sa aveti grija de Dansa [flo]Aspenter (75 mg) 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ralucaneagu
neata , fete cucuiete![flo]kmy , multumim de cafeluta , e delicioasa.Eu azi sunt Z1 ... jelit , scuturat , ridicat si inarmat cu speranta si rabdare pentru stimularea pe care o incep peste 5 zile .Va doresc o zi pe placul vostru[pup]Primavara incepe cu tine...http://lt2f.lilypie.com/WYQpp2.png
align="right" id="quote2">Raluca join the club [q]Aspenter (75 mg) 1/zi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dana0000
Moni,Ralu imi pare rau pt Z1. Ralu cand ai terminat duphastonul?Fetelor va pup ca am muuulta muuulta treaba[pup]------------------------------------------------------------------------------------------Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(
align="right" id="quote2">sambata seara a fost ultima pastilutaPrimavara incepe cu tine...http://lt2f.lilypie.com/WYQpp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Monique77
Citat:
citat din mesajul lui ralucaneagu
neata , fete cucuiete![flo]kmy , multumim de cafeluta , e delicioasa.Eu azi sunt Z1 ... jelit , scuturat , ridicat si inarmat cu speranta si rabdare pentru stimularea pe care o incep peste 5 zile .Va doresc o zi pe placul vostru[pup]Primavara incepe cu tine...http://lt2f.lilypie.com/WYQpp2.png
align="right" id="quote2">Raluca join the club [q]Aspenter (75 mg) 1/zi
align="right" id="quote2">mony[pup]numaram impreuna luna asta[pup]Primavara incepe cu tine...http://lt2f.lilypie.com/WYQpp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata [flo]

Emilia, Bine ai venit! [flo]

Mda, ce sa zic... capul sus fetele cu Z1...

Dana, foliculul a fost ok, deci daca nu e bebe nu e de la asta.

Ieri, la servici 3 gravide, imi spuneau ca daca vreau bebel imi spun ele reteta... "sa nu te mai gandesti, ca asa o sa vina"[bang] mi-au stricat complet ziua! (si nici macar nu stiau ca incerc de atata vreme)

Eu astept cu sufeltul la gura inceperea stim, poate primavara produc si eu ceva mai bun [:D]

 

[pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...