Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asp, optimiste - Felicitari Laurika1982, Bettercy!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ana, vezi ca i-am raspuns Emiliei ieri despre acelasi subiect.id="Verdana">

 

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot

3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 9 s (a 3-a sub tratament cu Clexane)

Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 1/zi, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi,

Acid folic 1/zi, Vitamina E 1/zi (primele 10 zile ale cm)

[ruga] pentru [copil] sanatos!

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor voi cum va simteati ieri inainte sa vina monstrul?

Am asa o greata si ma doare burtica,cred ca a scazut nivelul de progesteron si imi da starile astea nasoale.Asa e,nu?

Emilia tu ai facut analizele de tombofilie la medicover? Sunt curioasa daca avem vreo reducere...

Va pup si dupa-amiaza placuta

 

------------------------------------------------------------------------------------------

Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvetid="red"> multumesc si tie iti doresc la fel [pup]

MeAleexid="blue"> am citit.Nu stiu de ce am intrebat k doar si eu am mai fost [gravi],dar uitasem simptomele.Vroiam sa-mi reaminteasca cineva [:D]

MeAlex tu ai mai facut analize,ceva pt problemele tale?

Monyid="purple"> sa fie bebe luna asta sa scapi de menopauza.

[pup] pentru toate

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor.

Sunt si eu pe aici, mai intru din cand in cand sa va citesc dar am treaba, asa ca nu prea postez.

Imi pare rau de fetele cu ziua 1, moni sunt suparata cand vad ca esti amarata dar stii ce te rog eu nu pleca din start cu ideea ca nu o sa reusesti nici luna asta, poate luna asta o sa fie bine, chiar daca suntem suparati, dezamagiti si in fundul prapastiei tot trebuie sa speram putin in adancul sufletului nostru.

Pe mine ma doare tare spatele, burta ovarele tot, cred ca se apropie uratii mai am duphaston pe diseara, ieri am vorbit cu o fata care a fost operata mai demult si la prima menstra dupa a zis ca a avut dureri foarte mari, sper sa nu fie foarte nasol ca saptamana asta cam am treaba si trebuie sa mai ies si din casa.

Alex are vreo treaba prolactina daca o fac in timpul menstrei?

Ca daca nu e bun in timpul menstrei o sa merg sa o fac dimineata, ca sa scap si de ea.

[pup][pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu m-am gandit sa imi fac analize de trombofilie, deci nu stiu daca avem sau nu reducere. Nimeni in familia mea nu a avut trombofilie vreodata si de-aia nu m-am gandit sa le fac.

De toxoplasmoza mi-as face ca am avut pisici si acum una din ele e la mama.

 


Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele!

 

Kitty la multi ani! sa ti se implineasca visul de a deveni mamica. Ma bucur ca ai revenit si tu si Moni

Ralu la multi ani si tie.

Gravidutele felicitari pentru bebei, sa va dea Dumnezeu sarcini usoare in continuare si bebei sanatosi.

Noile venite, bine ati venit si sedere cat mai scurta pe la aspirante, 9 luni frumoase la odisee va doresc.

 

Despre mine: am cam tras chiulul, ceea ce stiti deja. Am cam avut o per aglomerata la munca si o sa fiu nasica de baietel, de Florii. Asa ca am cam fost prinsa. In plus am incercat sa nu ma mai gandesc la bebe. Asta e fetele, viata merge mai departe. Daca vine este bine venit, daca nu , tb sa invat sa traiesc si fara el. Sper sa nu ma judecati. Pur si simplu incerc sa accept situatia.

Va doresc la toate numai bine![flo][flo][flo]

 

 

 

Toata nadejdea mea spre tine o pun Maica lui Dumnezeu, pazeste-ma sub acoperamantul tau.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kitty imi pare rau ca nu a rezistat bebe. Sti ma gandeam - exista un produs naturist Mastodynon, oare nu te ajuta in problema ta? [pup], eu zic ca daca ai reusit o data o sa mai reusesti sa obti o sarcina. Doamne ajuta sa ”te vad” mamica.

 

 

 

Toata nadejdea mea spre tine o pun Maica lui Dumnezeu, pazeste-ma sub acoperamantul tau.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...