Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asp, optimiste - Felicitari Laurika1982, Bettercy!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui draguta
buna seara feteleralucaneagu si Kitty la multi ani pentru ziua de ieri[flo][flo]Laurika si Betercy felicitari, sarcini usoare si la termen!fetele chiar daca nu am postat m-am gandit la voi, nu v-am uitat pe niciuna si am sa mai intru cand pot, viata mea a luat alt curs, nu mai simt ca sunt aspiranta pana in maduva oaselor, stiu , nu trebuie sa incetez lupta dar numai am puteredespre mine...sansele sunt ff. mici la varsta mea decat daca as incerca un FIV de care nu dispun de bani, m-am cam resemnat , asta e viata, foarte dura cu unii dintre noiva pup pe toate si va doresc macar voi sa fiti mai norocoaseva transmit un gand bun si sper sa-l primesc si de la voi[pup][pup][pup][pup][pup][flo][flo][flo][flo]
align="right" id="quote2">buna draguta[pup]ai incercat sa faci dosar pt FIV de la stat? o vecina de a mea are dosarul aprobat , era f fericita aseara .o sa faca fiv in iunie la medlife.Primavara incepe cu tine...http://lt2f.lilypie.com/WYQpp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

draguta,si eu la 52 kg,53 kg eram sub limita admisa ca indice.acum la 54 sunt la limita.eu vreau sa slabesc cateva kg.ca 2-3 kg ma ingras imediat daca trebuie.tu nu esti in romania?

 

multumesc mult,draguta[pup]inca are sotu tratament.om vedea dupa daca avem sanse de inseminare.sau ne indreptam spre FIV.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haide mai Draguta...se poate??? Ia combina tu tot ce se poate, trebuie sa pui pe tine...baga si progesteron, ca ajuta si asta...si cand te duci la cantarit, bea 2 l de apa, ca sa atarni mai greu. Sa stii ca nu glumesc!id="Verdana">

 

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot

3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 9 s (a 3-a sub tratament cu Clexane)

Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 1/zi, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi,

Acid folic 1/zi, Vitamina E 1/zi (primele 10 zile ale cm)

[ruga] pentru [copil] sanatos!

id="Verdana">id="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...