Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asp, optimiste - Felicitari Laurika1982, Bettercy!


Recommended Posts

Felicitari gravidutelor![majoreta][majoreta][majoreta] Sa fiti sanatoase si voi si bebeii! Ana imi pare rau de Z2 dar urmeaza o noua sansa...asa ma incurajez si eu. Emilia bine ai venit si aici-sper sa fii doar in trecere pana ne anunti ca esti [gravi].Noi suntem in aceeasi oala[:D]Tot la Gero merg si eu sa imi dea stimulare luna viitoare,poate foliculul meu va creste peste 2,asa fara stimulare a crescut cam greu.Hai cu testul pozitiv sa imi dai sperante. Ce vroiam sa-ti zic e ca testarea peste 17zile de la injectia declansatoare e pt cine are rabdare de fier,pentru mine nici o sansa.Am facut si in ziua 9[bang] Daca nu vine CM pana vineri o sa ma testez atunci,oricum mai am un sg test de sarcina in casa si nu vreau sa mai cumpar[:-@] Nu stiu ce mai sper ca ti-am zis,zero simptome,zero pe test[q] ------------------------------------------------------------------------------------------ Ovare polichistice, Sex Hormone Binding Globuline sub limita,DHEA - S peste limita.....inca nu am intalnit medicul sa stie tratamentul sa aduc aceste 2 analize in limite :(
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui DenyAnd
La multi ani Raluca [flo][pup] si Kitty[flo][pup] Parca sunteti gemene[:D] in aceeasi zi si in acelasi an sunteti nascute[:)] Va pup pe toate[pup] [flo] __________________________________________________________________ Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".
Primavara incepe cu tine... http://lt2f.lilypie.com/WYQpp2.png' multumim frumos[pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ana178081 Eu am o veste nu tocmai buna sa va dau,la mine ieri a venit CM-ul,azi z2 [q] Si ce optimista eram,ma simteam si cam ciudat.Asta e!Mergem mai departe! De incercat mai incerc in aprilie si atat,apoi las la voia intamplarii,m-am saturat si de teste,de asteptat,de drumuri,de tot. Daca va fii sa fie foarte bine,zic eu,daca nu asta e!Incerc sa-mi indrept atentia catre alte lucruri:vreau sa merg la sala sa slabesc,s-a incalzit afara>ies cu rolele in parc,vreau sa renovez prin casa,am grija de baietzel,vine Pastele(cumparaturi,curatenie,petrecut la tara),v-a fii mai mult de lucru la salon,deci voi fii mai ocupata....asa ca incerc sa-mi distrag atentia cu alte lucruri Scuzati ditamai pomelnicul cat am scris,dar simteam nevoia sa va zic asta!
Imi pare rau pt z1 [:(] Nu te scuza de ceea ce ai scris... subscriu si eu la cuvintele tale[:I] Adeneaori tocmai va scriam si eu exact asa stare ca si tine, si apoi am sters din teama sa nu va stric ziua cu "polemica"(te citez ca alt cuvant nu-mi vine in cap)... mea[:I]. __________________________________________________________________ Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laurika1982 [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] [majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta] felicitari, sarcina usoara si la termen!!! [pup][pup][pup][pup][pup][pup] kmy, [mamica] de [copil] IUSTIN-GABRIEL 8.04.2011 [url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/BobocelulMamei?authkey=Gv1sRgCPac46iWi_OSYQ#"][foto]bobocelul mamei[/url][url="https://picasaweb.google.com/105676998455573329186/FeteleMeleDeSufletLuciaElenaCristinaANDVirginiaBigSis?authkey=Gv1sRgCJzkyc2psq6F7AE#"][foto]fetele mele de suflet[/url] Invinge durerea,razi cat se poate,caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, dar pe tine te dureau ovarele? aveai dureri asa ca la ciclu dupa ovulatie? Temperatura mea bazala azi dimineata era 37,2. Asa mult vreau sa fie bebe si cu toate astea asa mi-e de frica sa sper sa nu fiu dezamagita daca nu e...
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cine a schimbat titlu nu o puneti si pe betercy? Este tot bebel de martie. Pe Mya o asteptam sa termine toate testele de facut dar ii dam termen pana pe 1 aprilie sa ne dea rezultatul. [pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

RALUCA La Multi Ani [flo][flo][flo][flo][flo] si sa ti se indeplineasca toate visele pe care le ai acolo ascunse in inima ta si nu mai fi suparata pe sot,a sperat si el ca si tine [pup][pup][pup] [pup] la celelalte fete.... [gravi] cu un [copil] dragonel...[9cer] Inima nu cunoaste ratiunea, Mintea nu cunoaste sentimentele...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mya85
am incarcat poza cu colectia mea de teste. astept comentarii [:)] primul este din z10 dpo seara, iar ultimul este de azi z15 dpo. mami de [copil] ( iulie 2010)
mya, eu sunt sigura ca e bebe la tine.Poti sa dai un ochi si pe fertility, la pozele de teste pozitive.Oricum, felicitari[flo] Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo] http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...