Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nu mai pot purta decolteu.


Recommended Posts

Buna mamici! Acum ca a venit primavara am observat ca sarcina a lasat niste urme urate pe pieptul meu. Mai exact in toata zona cuprinsa intre gat si mameloane am niste vene groase, albastre, urate si foarte vizibile care se mai si umfla uneori. Nu mai pot purta niciun fel de decolteu. Apoi am vazut ca si pe picioare am aceeasi problema, dar acolo ma deranjeaza mai putin. Am nascut acum doua luni. Cand or sa dispara? Sau stie cineva ce e de facut? Ce ma fac la vara?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Probabil ca alaptezi si de aceea se vad venele mai puternic (iriga sanul). Cred ca depinde de persoana, la mine in 3-4 luni dupa nastere s-au mai estompat dar nu-mi amintesc cand au disparut cu totul... O sa ma uit prin poze, poate ma lamuresc [:D]. O sa treaca, oricum, ai rabdare! Ioana, mami de zambarici Sa va traiasca puiutii, sa fie sanatosi si norocosi! Adaugare: da, la 4 luni deja nu se mai vedeau la suprafata. Poate un pic de bronz sanatos te ajuta? Sau chiar fake, daca trebuie sa participi la vreun eveniment...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Venele se estompeaza dupa ce inchei alaptatul. Eu facusem si vergeturi pe san ca se umflasera de la B la D, si la a doua sarcina la E. Oricum dupa ce nu am mai avut lapte au disparut de la sine. Madalina mami de [zana] Isabella Andreea si [baietel] Eduard Andrei http://www.picasaweb.com/bogdanmabo http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124758 "Dumnezeu are numai 2 maini, de aceea a creat mamicile"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...