Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Adevar sau provocare?


Oaspete marius

Recommended Posts

Studiile arata ca foarte multi oameni dupa ce termina acest mic test se gandesc la... un ciocan rosu. Pacat ca redactarea textului a influentat alegerea. Prima si prima oara cand am facut testul, acu vreo 2 ani, m-am gandit la un ciocan, nu rosu, da' ciocan. Cand l-a pus Marius aici nu mi l-am amintit decat la sfarsit. Atunci m-am intrebat de ce am ales ciocanul pentru ca scula asta nu o folosesc. Sculitele mele preferate sunt cheile imbus si clestele/patentul. Apoi i-am dat testul fii-mii care s-a gandit la un ciocan rosu. Ea este innebunita dupa surubelnite. Celcesforaie si-a ales ciocanul rosu, cu toate ca scula lui preferata e masina de gaurit si ciocanul personal e albastru. [pk] Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit vivi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai e un test foarte dragut CITITI CULORILE NU CUVANTUL:
ROSU ALBASTRU NEGRU GALBEN PORTOCALIU ROZ VERDE MARO ROSU GALBEN NEGRU PORTOCALIU ALBASTRU MOV GALBEN VERDE ALBASTRU ROSU NEGRU MOV ROSU GALBEN MARO
Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit vivi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui viviana
Studiile arata ca foarte multi oameni dupa ce termina acest mic test se gandesc la... un ciocan rosu. Pacat ca redactarea textului a influentat alegerea. Prima si prima oara cand am facut testul, acu vreo 2 ani, m-am gandit la un ciocan, nu rosu, da' ciocan. Cand l-a pus Marius aici nu mi l-am amintit decat la sfarsit. Atunci m-am intrebat de ce am ales ciocanul pentru ca scula asta nu o folosesc. Sculitele mele preferate sunt cheile imbus si clestele/patentul. Apoi i-am dat testul fii-mii care s-a gandit la un ciocan rosu. Ea este innebunita dupa surubelnite. Celcesforaie si-a ales ciocanul rosu, cu toate ca scula lui preferata e masina de gaurit si ciocanul personal e albastru. [pk] Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit vivi
Pai daca studiile zic asa, ca oamenii se gindesc la un ciocan rosu, inseamna ca oamenii se gindesc la sex.[:)] Eu am citit cindva o lucrare a lui Freud, Psihopatologia vietii cotidiene si acolo, printre altele, se explica de ce facem anumite gesturi, de ce uitam anumite nume, de ce spargem/stricam anumite obiecte, de ce visam nu stiu ce etc. Si unele obiecte,din cite tin minte, precum: bastoane, pixuri, lustre , pistoale, bete etc ar fi simboluri falice. Asa cum, de pilda, mese, cutii etc-simboluri feminine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...