Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asp.opt.Felicitari Laurika1982,Bettercy,Dana0000!


Recommended Posts

Neata!Imi pare rau ca va tin in suspans,am verificat site-ul de 1mil de ori dar nimic.

Nu e gata nici acum[bang]. Mare nu are cum sa fie ca ieri s-au implinit fix 4 sapt de la UM,dar macar sa arate o sarcina acolo.

Maine dim ma duc iar la Synevo sa imi recolteze,sper sa fie gata mai repede daca ma duc la ora 8.

Asistenta mi-a zis de ieri ca abia azi dupa ora 2 e gata dar deh...ce mai puteam sa fac. Mi-au mai trecut durerile de burtica,ma simt bine si singura modificare ar fi ca nu prea mi-e foame seara,eu care eram vesnic lesinata de foame[:D]

Gata ma intorc la treaba,va tin la curent.[pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana, condoleante[grup].

Subscriu la au spus fetele, sa stai calma, tin pumnii sa fie beta mare[pk]

 

PUP toate feteele[pup][flo]

Sa aveti o zi frumoasa cu soare[:)]

 

 

la noi azi ploua tare si vantul la fel bate tare, e vreme tare urata[:(]

 

__________________________________________________________________

 

Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
...
Fetele multumesc de incurajare aseara am prestat cu multa dragoste [olala] dar nu inainte sa ne contrazicem putin cu pozitia care s-a aprobat in parlament [:D][:D][:D] [:I]

Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza
Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi
3 Inseminari nereusite
id="size1">
id="teal">
id="Tahoma">


align="right" id="quote2">
[:-)))]
tare faza

cool[cool]

[:D]

__________________________________________________________________

Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, vin cu o propunere:

orice modificare vreti sa se faca pe prima pagina, adaugiri sau sters, etc, mai bine scrie-ti pe PM celor care fac modificarile la capitol, pt ca asa nu se pierde postarea printre paginile capitolelor, si nu toate au posibilitatea sa citeasca paginile la rand.

 

Din cate stiu eu, fetele care se ocupa de capitole sunt Camcris, Lorena, Kmy_black, si eu.

Daca mai sunt si alte fete, imi cer scuze ca nu le-am mentionat, dar eu nu mai stiu inca cine are parola la cont comun si sa poata face modificari la prima pagina.

Mai stiu si pe MeAlex, dar nu stiu daca ea poate face modificarile[:I]

 

Ce parere aveti de propunere?[:D]

 

 

editat mai tarziu:id="teal"> o idee buna ar fi (poate cea mai buna[:I]) sa trimite-ti PM doar la userul comun: ingeras2007 , PM il gasiti la prima-prima postare, prima pagina (pt ca mai apar fete noi si nu toate stiu cine se ocupa de modificarea primei pagini, capitolelor).

Si oricare din fete care are parola, si va intra sa modifice ceva pe prima pagina sau sa faca capitole noi, va vedea la PM mesajele noi de la voi pt modificari sau adaugiri.

[;)]

__________________________________________________________________

 

Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,ma primiti si pe mine in randul vostru,sa va spun si eu povestea mea.Am 31 de ani si incerc de 6 ani sa raman insarcinata si nimic.In urma investigatiilor pe care le-am facut am lipsa de progesteron si cica asta ar fi cauza.4ani am inghitit arefam200,acid folic,vit.E,pana nu am mai suportat si am spus gata nu mai iau nimic si las sa se intample de la sine.Dar din pacate nu s-a intamplat si de 2 luni am inceput iar tratamentul.Mai nou iau tinctura de branca ursului in loc de pastile cum imi daduse dr.si ii dau si sotului ca am mai citit pe aici pe forum ca este mai buna.Am vazut ca voi luati duphaston pentru ce este asta?

Va pup dulce si bafta multa !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimi , mi-am facut test dimineata dar nu la prima urina , la a doua si a iesit liniuta tot pala dar mai pronuntata ca ieri , dupa calcule as avea 4 saptamani si 1 zi , azi ma duc la dr sa vad exact , ma cam dor ovarele , ma inteapa , dar acum accept orice, sper sa fie bine

beta o sa fac maine probabil

 

----------------------------------------------------------------------

 

Mamica de buburuza mica si terorista xenia 21-02-2008

.............................................

 

 

Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos

 

--------------------------------------

hainutele noastre: https://picasaweb.google.com/102280662496723264658

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-au aparut pe site cateva rezultate la analizele de ieri:

 

Toxoplasma: Anti Toxo - IgG (cantitativ) 0,13 UI/mL (valori de referinta <1: Negativ; absenta infectiei >=1 si <30: Echivoc; se recomanda repetarea recoltarii peste 3 saptamani >=30: Pozitiv)

 

TSH 3,41 (referinta 0.27 - 4.2)

Free T4 20,6 (referinta 12 - 22)

T4 158,2 (referinta 66 - 181)

 

Anticoagulant lupic NEGATIV (Pentru diagnosticul de sindrom antifosfolipidic sunt semnificative 2 rezultate pozitive obtinute la interval de minimum 12 saptamani. Interpretarea se bazeaza pe rezultatele urmatoarelor teste: - aPTT-LA (aPTT sensibil pentru LA): 44.1 (valori de referinta: <45 secunde) - dRVVT (testul cu venin de vipera Russel diluat) screen: 1.23 (valori de referinta: raport <1.2) - "mixing test" - dRVVT (amestecul plasma normala + plasma de pacient): CORECTAT- exclude prezenta unui LA )

 

Le astept cu interes si pe urmatoarele.

 


Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.id="size3">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...