Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asp.opt.Felicitari Laurika1982,Bettercy,Dana0000!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Dana felicitari, sarcina usoara, la termen si bebe sanatos.Acum suna doctorul, sa iti dea progesteron si ce mai trebuie, maine mai repeta odata beta si daca iti permiti fa mataluta si un progesteron ca sa stii cam in ce ape te scalzi.Te rog mult ai grija de tine si nu lasa ca decesul din familie sa te afecteze foarte tare, stiu ca doare ca si eu am trecut prin decese la rude apropiate chiar, tata, dar tu acum gandeste-te la fasolica aia din burtica.Stiam ca nu se poate altfel la tine cu testele alea usor pozitive.Acum ma gandeam ca daca aveam si cea mai mica sansa sa fiu graviduta imi trageam si eu un test, dar na de unde, poate de la sfantul duh ca in rest pauza.[pup][pup][pup]Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
align="right" id="quote2">Multumesc Miha,sa fie!Nu imi vine sa cred,sincer. Acum sper din tot sufletul sa creasca si sa se dezvolte normal si sanatos. Am aproape 28 ani si e prima mea sarcina,stiu ca fara voi nu reuseam.Atatea info nu mi-ar fi dat dr niciodata si atat suport nu as fi primit nici de la prietenele mele. Pana nu treci prin asa ceva nu stii cum e,tin pumnii sa fiti toate [gravi] cat mai repede.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana sa nu uiti sa tarai picioru dupa tine ca sa mai scapam de cateva fete de aici, nu de alta dar ne-am inmultit si e mai bine la odisee [:D] [pup]

 


Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi

3 Inseminari nereusite

id="size1">id="teal">id="Tahoma">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lore tu ce faci pe unde stai?

In ce zi esti, parca vad ca in cateva zile ne delectezi si tu cu o beta grasa.Din cate imi aduc aminte esti cam a 7 zi DPo nu?

Cred ca trece foarte greu timpul pentru tine acum.

[pup][pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor sunteti prea dragute!

Sa va spun ce am facut special:pai primele 13 zile am luat tincturi de muguri de zmeur si branca ursului,cate o lingura dimineata si seara. Apoi am fost la eco miercuri in ziua 13 si avea 1.95 foliculul, seara am facut ovitrelle si am prestat.Apoi vineri dim ziua 15 am inceput duphaston unul seara si unul dim timp de 10zile.

Si cel mai important in fiecare dimineata am citit acatistul Sf Mihail si Gavriil,pe care mi l-a dat sotul unei colege in metrou cand m-a auzit ca imi doresc si nu reusesc. O sa il citesc pana imi tin bebelul in brate.

Cam atat,sa nu credeti ca plec de aici singurica.Miha si Moni dupa laparo,Miky dupa seara de ieri,Mica dupa eco,Lorena la fel,Gabi,Ralu dupa stimulare toate aveti sanse mari sa ma urmati.[pup]

Daca am uitat pe cineva sa ma iertati[pup]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kity astept din minut in minut si eu cu emotii, asta nu e la sinevo si de la laboratorul astalalt nu gasesc nr de tel ca altfel as fi fost calare pe ei, au zis 12,30-13 deci putin mai este.

Adevarul ca la mine nu era prea mare nici asa, dar acum sper sa fie in limite.

[pup][pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Kity astept din minut in minut si eu cu emotii, asta nu e la sinevo si de la laboratorul astalalt nu gasesc nr de tel ca altfel as fi fost calare pe ei, au zis 12,30-13 deci putin mai este.Adevarul ca la mine nu era prea mare nici asa, dar acum sper sa fie in limite.[pup][pup][pup]Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
align="right" id="quote2">daca era mai micuta eu zic ca s-a rezolvat...sau poate a fost de la stres marita..important este sa fie in limite pt ca altfel produce numai dereglari prin organism..nu e cazul la tine..[pup][pup]aspiranta optimista
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele

 

Dana felicitari, sarcina usoara si la termen cu un bebe sanatos[pup][flo][flo][flo]

 

admir sinceritatea ta. fara sa fii intrebata ne-ai spus ce ai facut luna asta[flo]

 

Sf. Arhangheli Mihail si Gavriil sa va ocroteasca in continuate[pup]

 

bafta tuturoor fetelor cu stimulare sau fara

 

[pup][pup][pup] tuturor

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...