Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Asp.opt.Felicitari Laurika1982,Bettercy,Dana0000!


Recommended Posts

Lore dar nu se poate asa, cum adica fara sperante? Cu un asa folicul frumos, cu injectie de declansare cu iubareala la orizont si tu zici fara sperante?

Vezi ca pun mana pe bota.

Kity zimi te rog bromcriptinul asta, sau cum ii zice trebuie pauza de la bebe sau se poate si in timpul conceptie? Ca daca trebuie pauza nu stiu ce sa zic, parca simt ca am facut laparo degeaba ca mai descopar cate ceva pe zi ce trece.

Sunt in fundul butoiului azi si uratii astia nu vin, bine ca au venit luna trecuta in ziua 25 si acu ma lasa cu ochii in soare.

Moni tu ai avut dureri mai deosebite dupa laparascopie?

 

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui dana0000
HCG total - (HCG+beta) hCG 61.4 Valori normale HCG total:- sarcina 3 saptamani: 5.8-71.2 mUI/mL (mediana: 17.5 mUI/mL)Tremur toata,desi ma asteptam sa fie sarcina am super emotii.Ce fac acum?
align="right" id="quote2">Felicitari!!Sarcina usoara si la termen!!Laura [mamica] de [avion] Cristian Alexandru 10.08.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dana0000
Am aproape 28 ani si e prima mea sarcina,stiu ca fara voi nu reuseam.Atatea info nu mi-ar fi dat dr niciodata si atat suport nu as fi primit nici de la prietenele mele. Pana nu treci prin asa ceva nu stii cum e,tin pumnii sa fiti toate [gravi] cat mai repede.[pup]
align="right" id="quote2">

Dr Gero iti raspunde la orice o intrebi. Toata ideea e sa stii ce sa o intrebi si pentru asta sunt forumurile. Cat despre prietenele tale... poate ai nevoie sa mai cresti putin lista de prietene ca sa fii sigura ca ai mereu pe cine sa te bazezi. Eu am multi prieteni dar o singura prietena foarte foarte buna care imi e mai apropiata ca orice sora si care ma sustine si ma intelege orice as pati si orice as face. Mi-a fost alaturi in cele mai mari belele si as face orice pt ea.



Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...