Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asp.opt.Felicitari Laurika1982,Bettercy,Dana0000!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare! Nici la mine nu a mers forumul! Draguta suntem alaturi de tine sa sti ca si eu vreau sa optez pentru programul national, chiar astazi am sunat la Giulesti si mi-a zis cand am dosarul complectat sa sun pentru o programare. Deocamdata sunt pe monitorizari eu mai sper totusi ca nu voi ajunge la Fiv. Poate gandul asta ca nu sunt bani si putina relaxare sunt bine venite si cine stie Doamne Doamne pregateste ceva pentru voi.[pup] Raluca bafta multa la stimulari sa fie prima si ultima lunaaaaaaaaa. Gaby pai luna asta ce se va intampla, nu mai faci inseminarea? Eu acum am venit de la dr si am un fulicul de 1.78 (ziua13) dr mi-a zis ca e bine, endometru are 8.3 o sa merg si maine sa vad cat a mai crescut. [pup] toate fetele, ma apuc de smotru asa ca o sa intru mai tarziu.
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi 3 Inseminari nereusite
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, va multumesc de primire si incurajari. Eu acum sunt la capitolul teste de ovulatie dar nu stiu daca am pierdut ovulatia sau nu. Testele facute pana acum (3 la numar) arata o linie de test abia vizibila. Din ce am citit, linia aceasta nu valideaza aparitia ovulatiei. Ea trebuie sa fie cel putin la fel de evidenta ca si linia de control. Acum nu stiu daca am pierdut ovulatia sau urmeaza sa se intample. Offf, cat stres. Sper macar ca macar luna viitoare sa se intample ceva. Ma gandesc ca dupa ce ma intorc din vacanta [pool] sa fiu mai relaxata si cine stie...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

marcella ce pot sa spun... nu am cuvinte....6 pierderi e foart mult, mai mult de cat poate suporta un om nu pot decat sa-ti zic sa iti indeplinesti cat mai repede visul au mai fost pe aici de-a lungul timpului aspirante carora li s-au rupt membranele si apoi au facut cerclaj si isi trang puisorii la piept acum ti-a zis si alex sa faci cerclaj nu stiu daca acolo dr sunt de acord dar te poti interesa din vreme sau dupa ce ramai repaus total sa nu mai mergi la munca, sa nu stai in picioare, sa nu ridici deloc celalalte sarcini au incetat in evolutie sau tot asa ai pierdut propriu zis? te pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marcella, bine ai venit printre optimiste! Fii increzatoare in sansa ta. Sora-mea a avut 5 pierderi, doua le-a pierdut la 4 si la 5 luni. Pana la urma a reusit cu o tona de acid folinic. La testele de ovulatie, linia de test trebuie sa fie cel putin la fel de inchisa ca linia de control. Astazi am facut ecograf si am vazut sacul in uter. Mihaelafalt, asta e mai mult incurajare pt tine ca se poate sa avem o sarcina intrauterina dupa o extrauterina. Deocamdata sunt multumita ca nu este extrauterina...inca nu sunt foarte sigura de rezultatul final. Mya, ce se aude cu sarcina ta? Multumesc de urari, sa vi se indeplineasca si voua dorinta cat mai repede![pup] Sa aveti o zi buna, fetelor! Am reeditat de 10 ori.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...