Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asp.opt.Felicitari Laurika1982,Bettercy,Dana0000!


Recommended Posts

Gata ma duc sa fac cereale cu laptic:D Am o intalnire de la ora 1,nu stiu daca plec la 11.30 o sa reusesc eu sa ma intorc in timp util. Miky sunt chiar pe Dimitrie Pompei si nu sunt cu masina,langa mine am regina maria (am sunat si nu primesc fara programare) si medicover care imi dau rezultatul in 2-3zile. Daca e poate fac maine dim la Synevo daca nu ajung la pranz. Va pup [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana, sper si cred ca e cu ochisori. De fiecare data cand am citit pe forumuri ca a 2-a liniuta a testului era slaba a fost bebe. Ovitrelle sau Pregyl cresc concentratia gonadotropinei din organism numai pentru 10 zile deci nu are cum sa fie de la asta. Este posibil sa fi trecut una pe langa alta la Medicover Pipera in dimineata asta, ca am fost la medicina interna de la 8:30 si la recoltare analize pana la 9:20.
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum am citit ca si tu lucrezi in Pipera la fel ca mine [:D] Atatea coincidente... suntem gemene cumva? O idee.. exista Synevo la unirii (Horoscop), poti lua metroul de la Pipera pana la Unirii si in 30 min ai ajuns acolo si ti-au si recoltat.
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Se vede ca sunt cu capul in nori, am fost si am recoltat si eu pt prolactina sper sa iasa bine. O zi buna va doresc si Dana vrem inca o aspiranta la titlu pe luna asta. [pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet tie ti-au mai venit rezultatele la mutatii? Stiu ca se trimit in Germania, dar toate le trimit pentru ca ei nu le lucreaza, din cate am inteles asteapta sa aiba un anumit nr de analize cei din germania si apoi le lucreaza odata asa ca s-ar putea sa ne vina rezultatele odata, daca afli ceva zi-mi si mie. [pup][pup][pup] Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui daena
Raluca, tie ce medicament ti-a prescris pt stimulare? Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo] http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed
e prima data in viata mea cand fac stimulare si dr mi-a propus sa incepem 3 luni cu o schema usoara de stimulare. mi-i a dat sa iau asa: Vitamina E forte- primele 10 zile ale Cm zilele 5-9 Closty( una pe zi , seara) Duphaston- zilele 16-25( una pe zi , tot seara) Acid folic- zilnic- 1 pe zi Iar sotului , desi a zis ca spermograma e f buna , i-a prescris TRIOVIT- un complex de vitamine. Atat , in rest nimic , nu stiu ce reuista voi avea , dar macar m-as bucura sa reusesc sa ovulez de la closty , ar fi o minune pt mine. Primavara incepe cu tine... http://lt2f.lilypie.com/WYQpp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluca vezi ca trebuie sa ti se confirme ovulatia ca sa poti lua dufaston, pentru ca in cazul in care nu ai ovulat dufastonul inhiba ovulatia, dar cred ca ti-a zis dr.Bafta multa.
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi 3 Inseminari nereusite
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Raluca vezi ca trebuie sa ti se confirme ovulatia ca sa poti lua dufaston, pentru ca in cazul in care nu ai ovulat dufastonul inhiba ovulatia, dar cred ca ti-a zis dr.Bafta multa.
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi 3 Inseminari nereusite
da , scumpa , multumesc[pup] asa mi-a zis , sa confirmam ovulatia prin teste si eco Primavara incepe cu tine... http://lt2f.lilypie.com/WYQpp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...